Herkes ev sahibi olmak ister. Ancak ev fiyatları yüksek olduğu için genellik ile bankalardan kredi çekilir. Ancak faiz sistemi uygulandığı için birçok kişi kredi ile ev almak fikrinden uzaklaşmaktadır. Ev ya da araba sahibi olmak isteyen kişilere faiz sistemi uygulanmadan Birevim finansman sağlamaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olabilmenin yolunu sunmaktadır.

Birevim Nedir?

Ev, araba ya da arazi satın almak istediğiniz zaman faizsiz bir sistem üzerine kurulmuştur. Birevim ile kira öder gibi ev sahibi olabilmenizi ya da taksitle araba alır gibi araba sahibi olabilmenizi sağlamaktadır.

Birevim Kimin?

Birevim faizsiz ve peşinatsız ev ya da araba sahibi olunabilmesi için kurulmuştur. Yönetim kurulu tarafından yönetilmektedir. Murat Çiftçi yönetim kuruluna başkanlık yapmaktadır.

Birevim Yöntemleri

Birevim ev alırken çok çeşitli yöntemler sunmaktadır. Kendinize uygun olan yöntemi seçerek ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemler çekilişli yöntem, sabit planlı yöntem ve konut değer artışlı yöntemler olmak üzere üç tanedir. Bu yöntemler ile faizsiz ev kredisi ile ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Peşinatsız ev alabilirsiniz. Yani sizlerden bir peşinat istenmemektedir. Bu yöntemlerden size uygun olanı seçerek faizsiz ev sahibi olabilirsiniz.

Çekilişli yöntem ile noter huzurunda yapılan bir çekiliş ile belirlenmektedir. Sabit plan yönteminde ister peşinat ödeme ve ödememe durumuna göre taksitleri ödeyerek evi teslim alacağınız tarihi beklemeni gerekmektedir.Konut değer artışlı yöntemde ise satın almak istediğiniz evin teslim zamanı bedeli artması halinde %20 oranında artış yapılmaktadır.

Birevim Katılım Şartları Nedir?

Katılım şartları olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir. Bunun dışında başka bir şart aranmamaktadır. Gelir durumunuza göre en uygun yöntem belirlenerek ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Birevim Örnek Hesaplama Tablosu

Birevim ile ev almak istediğiniz zaman evin değeri kadar faizsiz konut kredisi almış olmaktasınız. Aylık ödenecek miktar ekonomik durumunuzda göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bir ödeme planı oluşturulmaktadır. Peşinatınız var ise peşinat ödeyerek ödeme süresi kısaltılabilir. 

Birevim Araba

Araba en az ev kadar temel bir ihtiyaçtır. Araba alınacağı zaman vadeli araba ya da senetle araba alınma gibi yöntemler bulunmaktadır. Vadeli araba bir kısmı peşin verilerek kalan fiyatın senet ile taksitlendirilmesine verilen addır. Birevim ile almak istediğiniz arabanın fiyatı belirlenmektedir. Bu fiyat üzerinden taksit halinde ödeme planı oluşturulmaktadır.

Birevim Şubeler

Birevim İstanbul Ataşehir merkezli olarak hizmet sunarken; pek çok farklı şehirde de şube sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>