Peşinat olmadan araba almanın yollarını açan peşinatsız araba kampanyaları araba için kenarda birikimi olmayanlara güzel bir haberdir. Son zamanlarda yaşanan ekonomik dalgalanmalar ile bu kampanyalar tüketicilerin daha çok ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Peşinatsız araba almanın yolunu kişilere açacak olan bazen otomobil firmaları bazen de finanssal şirketlerdir. Peşinatsız taksitle araba kampanyaları  imkanı tüketiciler için İster sıfır araçlarda olsun ister 2. El araçlarda olsun sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

Peşinatsız Araba Almanın Yolları

  • Bankalar araba için taşıt kredisi verirken peşinatsız araba olarak değil, aracın %70 ini karşılayacak şekilde kredi kullandırır. Ama bunların haricinde banka kampanya yapmış ise taşıtın tamamı için de peşinata gerek kalmadan kredi verebilmektedir. Bu durum için banka kredi notunuzun iyi olması gerekir.
  • Ülkemizde bazı bankalar otomobil firmaları ile anlaşma yaparak peşinatsız araba kampanyaları oluşturmak için firmalarla entegre çalışır.
  • Dönem olarak farklı zamanlarda araç firmaları ve markaları da aracın tamamına kredi verebilmektedir.
  • Halkbank, Denizbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, iş bankası dönem dönem peşinatsız sıfır araba ya da ikinci el için arabada da kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu seçenekler kullanılarak banka kredisi ile araba alma imkanı da bulunabilir.

Kefilsiz Şartsız Araba

Kefilsiz senet işlemi ile araba satan galeriyi bulduktan sonra araba için peşinat verilip verilemeyeceği kararlaştırılır. Peşinatı hiç vermeden de direk araç sahibi olma imkanı vardır. Kefilsiz şartsız araba alma peşinatı olmayanlar için cazip bir seçenektir.

Senetle araba satın alındığında aracın sahibi aracı alan kişi olmaktadır. Buradaki fark alan kişi bankaya değil, onun için kredi kullanan galericiye borçlu olunmasıdır. Bu borç peşinatsız taksitle araba alma şeklindedir.

Kişiler bütçelerinin har ay ne kadar taksit ödeyebileceğini kararlaştırdıktan sonra Peşinatsız araba kampanyaları ile araç sahibi olabilirler. Kefilsiz bu işlemlerin yapılabilir olması araç almak isteyen için büyük avantajdır.

Yapılan senetlerin doldurulma tarihleri oldukça önemlidir.aylık belirlenen taksit Ve şartlar konuşulduğu takdirde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Bu durumda önemli olan ödemelerin düzenli olarak yapılabilmesidir.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>