Tasarruf A.Ş ev sahibi olmak isteyen kişilere kendi geliştirmiş olduğu sistemler üzerinden faizsiz ev alabileceği bir finansal şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde para biriktirerek araba ya da ev almak oldukça zor gözükmektedir. Bu nedenle pek çok insan araba veya ev satın alacağı zaman bankalardan yüksek faiz oranlarıyla kredi çekmek zorunda kalıyor. Tasarruf A.Ş sisteminde ise kendi belirlediğiniz miktarda ödeme yapmaktasınız.

Tasarruf A.Ş Nedir

Tasarruf A.Ş araba veya ev satan almak isteyen kişilere ödeme ihtiyaçları hususunda çözümler üreten bir firmadır. Vade farkı ödemesi yapmak istemeyen, kredi çekmek istemeyen ve bankalardan kredi çekemeyen kişiler için farklı ödeme yolları yaratan Tasarruf A.Ş insanları faizsiz ev sahibi yapabilmektedir.

Tasarruf A.Ş Kimin

Tasarruf A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı olan kişi Nimetullah Narman’dır. Nimetullah Narman aynı zamanda Tasarruf A.Ş’nin kurucusudur ve peşinatsız ev almak isteyenlere farklı yöntemler sunmaktadır.

Tasarruf A.Ş Yöntemleri

Tasarruf A.Ş’nin geliştirmiş olduğu yöntemler tüm bütçele hitap etmektedir. Zira ödeyeceğiniz taksit tutarını müşterilerin kendileri belirlemektedir. Üyelerini iki farklı tasarruf planı sunan Tasarruf A.Ş ile kira öder gibi ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkmıştır. Bu planlar grup tasarruf planı ve bireysel tasarruf planıdır. Dilediğinizi tercih ederek peşinatsız konut kredisi alabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş Katılım Şartları Nedir

Tasarruf A.Ş üyesi olmak ve peşinatsız ev kredisi almak oldukça kolaydır. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu sisteme dâhil olabilmektedir.

Tasarruf A.Ş Örnek Hesaplama Tablosu

Satın alacağınız evin veya arabanın değerini tespit edin. Eğer peşin ödeme yaparsanız satın alacağınız arabayı ya da evi daha erken teslim alabilirsiniz. Peşinat vermeseniz bile tasarruf planından yararlanma şansına sahipsiniz. Ödemenizin ücretini kendiniz belirliyorsunuz. Eğer sabit taksitli planı tercih etmişseniz her ay ödeyeceğiniz ücret sabit kalmaktadır. Yıllık artışlı sisteme dâhil olursanız her yıl ödeyeceğiniz taksit tutarı artacaktır.

Tasarruf A.Ş Araba

Tasarruf A.Ş sadece ev sahibi olma hususunda üyelerine yardımcı olmaz. Aynı zamanda taksitli araba sahibi olma şansınız da vardır. Vadeli araba ve senetli araba sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş Şubeleri

Şu anda şirketin Şirinevler ve Altunizade’de  şubeleri vardır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>