Araç kredisi almadan da araba sahibi olabilirsiniz

Katılımevim, otomobil sahibi olmak isteyen kişilere farklı ödeme planları sunan bir şirkettir. Yalnızca otomobil sektöründe çalışmayan aynı zamanda inşaat gibi sektörlerde de hizmet veren Katılımevim vadeli araba sahibi olmak isteyen birçok kişiyi hayallerine kavuşturmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, otomobil satın almak isteyen ama peşin parası olmayan kişilerin taksitle araba satın alması için birçok farklı ödeme paketi sunan köklü bir kuruluştur. Güvenilir ve tecrübeli bir kuruluş olan Katılımevim müşterilerine çeşitli ödeme alternatifleri sunmaktadır. Faizsiz ev kredisi, araç kredisi ile ilgilenen kişiler için uygun ödeme planları bulunmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Şirket Serdar Turhan’a aittir. Araç sahibi olmak isteyen kişileri senetle araba almak, yıllarca faiz ödemek gibi durumlardan kurtarmak misyonuyla kurulan firma uzun yıllardır bu hedefte ilerlemektedir. Ev sahibi olmak, araç almak gibi hayalleri olan kişilere kolay ödeme planları sunmak başlıca misyonlarındandır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim sistemine giriş yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak 0 kilometre ya da ikinci el bir araç sahibi olunabilmektedir. Taksitler faizsiz ya da vade farksız olarak ödenebilmektedir. Kira öder gibi ev alma sistemlerinden yola çıkarak geliştirilen bu sistemden herkes yararlanabilmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim sisteminden ve kampanyalarından yararlanabilmek için; 18 yaş üzeri olmak, TC vatandaşı olmak ve başvuru yapmak yeterlidir. Faizsiz ev alımı gibi faizsiz araç alımı sistemine bu şekilde kolaylıkla başvurulabilmektedir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevim’in müşterilerine sunduğu çekilişten sonra farklı ödeme alternatifleri bulunmakta ve kişiler kendi durumlarına göre bunlardan birini seçebilmektedir. Peşinatsız ev alımı gibi Katılımevim araç satın alma sisteminde de peşinat ödenmemektedir.

Katılımevim Şubeleri

Merkezi İstanbul’da olan Katılımevim Türkiye’de birçok il ve ilçede şubelere sahiptir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.