Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları

Faizsiz sitemlerle tasarruf yaparak ev, araba ve arsa gibi gayrı menkul alma imkanı tanıyan Birikimevim yaklaşık 30 yıllık bir firmadır. İstanbul merkezli Gayrimenkul Anonim Şirketi olarak kurulmuş olan Birikimevim’in yönetim kurulu başkanlığını Osman Telli yapmaktadır. Taksitle kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere yol gösteren firma müşterilerine birikim yapma konusunda profesyonelce yol göstermektedir. Firma müşterilerin sadece ev değil araba ve arsa alımında da yardımcı olmaktadır.

Birikimevim Nasıl Çalışır?

Ülkemizde ev, araba ve arsa satın almak için çeşitli yöntemler vardır. Birikim yaparak peşin olarak almak, kredi kullanarak almak veya Evim Evim gibi müşterilerinin tasarruf yapmasına yardımcı olan firmalar aracılığı ile almak yöntemlerden birkaçıdır. Birikimevim, müşterilerinin ev, araba ve arsa alımlarını faizsiz yöntemlerle yapmalarını sağlar. Bunun için Birikimevim’de 3 farklı metot vardır. Bu metotlar;

  • Sabit
  • Serbest
  • Erken teslimat

Metotların farklı özellikleri olmasına rağmen Birikimevim’in genel işleyişinde müşteri satın alacağı evi kendi belirler. Belirlediği evi hangi metotla alacağını personelimizden alacağı bilgi çerçevesinde kararlaştırır. Ödeyebileceği aylık taksitleri ve vadesini belirler. Noter huzurunda çekilen kura ile evin teslim tarihi belirlenir.

Birikimevim Giriş

Birikimevim firması ayrıcalığından faydalanarak her Türk vatandaşı faizsiz ev sahibi olabilir. Bunun için ekstra prosedüre gerek yoktur. Müşterinin yalnızca kimlik kartını alarak şubelerimizden birine başvurması yeterlidir. Birikimevim’in İstanbul Ümraniye, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Pendik, Gaziantep, Malatya, İzmir ve Ankara’da şubeleri vardır. Ayırca müşteri hizmetleri aranarak detaylı bilgi almak mümkündür.

Birikimevim Hesaplama?

Günümüzde ev almak için çeşitli yöntemler vardır. Yöntemlerden bir dönem en fazla tutanı konut kredisi idi. Konut fiyatları ve faiz oranlarının artması konut kredisine olan talebi düşürdü. Şimdilerde ise Birikimevim gibi vatandaşa taksitlerini ve vadesini kendinin belirleyebileceği firmalar yoğun talep görmektedir. Sektörde önemli bir yere sahip olan Birikimevim’de ev fiyatının üzerine yalnızda katılım bedeli konularak hesaplama yapılır.

Birikimevim Kampanyaları

Bankalar veya finans kurumlarından alınan konut kredilerinde peşinat talep edilir. Birikimi olmayanlar için peşinat istenmesi ev sahibi olmak isteyenlerin işini çıkmaza sokmaktadır. Birikimevim peşinatsız, faizsiz sistemle ev, araba ve arsa sahibi olmaya fırsat verir. Açılışa özel, evinizin hediyesi bizden gibi kampanyalar ile müşterilerine daha büyük imkanlar sunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam