Türkiye’de ev almak pek çok kişinin hayali olmakla birlikte bu hedefe ulaşılması için farklı yöntemler bulunmaktadır. Kredi çekmek, kooperatife girmek bunlardan bazılarıdır. Ancak özel kurumların sağlamış olduğu faizsiz ev kredisi seçenekleri de değerlendirilmelidir. Zira taksitle alınan diğer yöntemlere göre daha kısa ve kolay şekilde ev sahibi olunmasını sağlayabilmektedir.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim Ek maliyet olmaksızın faizsiz ev seçeneği sunarak, her bütçeden insana hitap etmektedir. Gayrimenkul sahibi olmak için güvenli, peşinatsız ve taksitli seçenekler sunan Birikimevim de esas olan tasarruf ve birikimdir.

Birikimevim Kimin?

Birikimevim, müşterilerine istedikleri ev ya da arabayı almak için farklı alternatifler sunan bir kurumdur. Senetle araba almak mümkün olduğu gibi farklı yöntemler de kullanılabilir. Aynı şeklide kişinin kendi belirleyeceği aylık taksitlerle kira öder gibi ev ve araba alınabilmektedir.

Birikimevim Yöntemleri

Pek çok insan için yaşayacakları kendilerine ait bir ev çok önemlidir. Ancak özellikle düşük ve orta gelirli kimseler için peşinatsız ev bulmanın zorluğu malumdur. Birikimevim’de peşinat zorunlu olmayıp 3 değişik ödeme modeliyle ev satın alınabilmektedir. Bunlar: Erken Teslimli Yöntem, Serbest Yöntem ve Sabit Yöntem olmaktadır.

Birikimevim aracılığında ev almak için ekstra bir vade, kira yardımı ya da faiz maliyetleri müşterinin sırtına bindirilmemektedir. Gayrimenkule fark ödemeden sahip olmak böylece mümkün olur.

Birikimevim Katılım Şartları Nedir?

Her bütçeden insana gelirleri doğrultusunda ödeme ve satış planı hazırlayan Birikimevim, faizsiz konut kredisi kapsamında ek bir şart öne sürmemektedir. Düzenli bir gelir ve 18 yaşın üstünde olmak yeterlidir. Gelire göre taksitlendirme gerçekleştirilmektedir. 

Birikimevim Örnek Hesaplaması

Birikimevim, kullanılan diğer taksitle ev edindirme yöntemlerine göre daha avantajlı olup kısa sürede gayrimenkul sahibi yapmaktadır. Bu şekilde maliyet olarak da daha hesaplı bir portre çizilmiş olur. Sıra size geldiğinde ek bir bekleme süresi yaşanmaması da önemlidir.

Birikimevim Araba

Türkiye’nin her yerinden istenilen ev kurum aracılığında alınabileceği gibi, beğenilen herhangi bir arabada alınmaktadır. Araba seçimlerinde fiyat sınırı da bulunmamaktadır. Araba alırken vadeli araba yöntemi sıklıkla kullanılmakta ve vade bitene kadar belli miktar ödenmektedir.

Birikimevim Şubeler

Gayrimenkul ve taksitle araba olma imkanı sunan Birikimevim; İstanbul’da Ümraniye ve Gaziosmanpaşa’da, Gaziantep ve Malatya illerinin merkezlerinde ve İzmir’in Konak ilçesindeki şubeleriyle hizmet vermektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>