Eminevim Nedir? Eminevim Şartları

Eminevim banka kredileri ve faizleri ile uğraşmadan ev, arsa ve iş yeri sahip olmak isteyen kişilere ev sahibi olma imkânı sunuyor. Yüksek faizler nedeniyle ev alamayan herkese bütçelerine uygun çeşitli fırsatlar sunarak kredisiz ve faizsiz ev sahibi yapıyor. Almak istediği evin taksitlerini ödeyebilen herkes Eminevim’e katılıp ev sahibi olabiliyor.

Eminevim Nasıl Çalışır?

Eminevim çalışma sistemi ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli yöntemler sunuyor. Çekilişli sistem, kısaltılmış vadeli çekilişli sistem, kira destekli çekilişli sistem, değer artışlı çekilişli sistem, peşinatlı sistem ve vade ortası sistem olarak 6 farklı sitemle ev sahibi olma olanağı sağlıyor.Kişiler bütçelerine göre en uygun sistemi seçerek ev sahibi olabiliyor.

Eminevim Giriş

Eminevim sistemine katılabilmek için yapmanız gereken ilk şey almak istediğiniz evin değerini belirlemektir. Böylece evin fiyatına ve bütçenize göre taksit sayısı belirleniyor. Size sunulan çekilişli veya çekilişsiz yöntemlerden bütçenize uygun olanı seçip, faiz ödemeden ve banka kredilerine gerek duymadan evinize kavuşabilirsiniz.

Eminevim Hesaplama

Çekilişli sistemde, ev almak isteyenler arasından oluşturulan 40-60-80-100-120 kişilik gruplardaki kişilerin ödediği taksitlerle her ay bir evin bedeli birikir. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile evlerin teslimatı gerçekleştirilir.

Çekiliş sistemin için örnek hesaplama:

Evin Değeri 400.000 TL

Peşinat 0 TL

Gruptaki Kişi Sayısı 100

İkinci Taksit 3.968 TL

Teslim Sonrası Taksit 5.400 TL

Evin Teslim Alındığı Ay 7-42 Çekiliş

Toplam Taksit Sayısı 100 Ay

Organizasyon Ücreti 29.200 TL

Toplam Maliyet- İlk Teslim * 560.316 TL

Toplam Maliyet- Son Teslim * 478.909 TL

*Toplam maliyetlerin içine varsa peşinat ve organizasyon ücreti dahildir.

Eminevim Kampanyaları

Eminevim müşterilerine ev sahibi olabilmeleri için çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kampanyalarından biri herkese jeep dahil birçok hediye kazandırıyor. Eminevim’i tavsiye eden herkes çekilişe katılabiliyor. Bir diğer kampanya ise yeni evlenen çiftleri daha erken ev sahibi yapmaktadır. Bu kampanyada teslimatı öne çekerek, 2 yıl daha erken ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Sizlerde evim evim ayrıcalıklarını bunlar gibi daha birçok kampanya ile yaşayabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam