Eminevim

Eminevim ev sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyor. Köklü bir kuruluş olarak binlerce vatandaşa hizmet veriyor. Ev almak isteyen ancak faizlerden, peşinatlardan fırsat bulamayanların imdadına koşuyor.

Eminevim Nedir?

En basit tanımıyla faizsiz ev almak isteyenler finansal olarak yardım eden bir şirkettir. Taksitler halinde, hatta bu taksitlerin de alıcı tarafından belirlenebileceği ödeme seçenekleri sunar. Böylece başvuran herkes hayallerindeki eve ya da arabaya kavuşabilir. Eminevim peşinatsız ev almak isteyenlere de yardımcı olur. Farklı ödeme seçenekleri olsa da Eminevim aracılığıyla ev alındığında herhangi bir peşinat vermek zorunlu değildir.

Eminevim Kimin?

Eminevim şirketi, Emin Otomotiv şirketler grubunun sahibi Emin Üstün’e aittir. Emin Üstün 90’lı yıllarda birkaç arkadaşıyla bir araya gelerek sıra sıra araba sahibi olmak isteyenlere çözüm sunan Emin Otomotiv’i kurmuştur. Daha sonraları bu yöntemi ev alma üzerine de uygulamıştır.

Eminevim Yöntemleri

Eminevim faizsiz konut kredisi mantığında başlıca üç farklı yöntem sunuyor. Ödeme planı ve girilen grup sayısına göre evin teslim alınma tarihi değişebiliyor.

  1. Çekilişli Sistem: Çekilişli sistemin kendi içinde çeşitleri olsa da genel olarak belirli bir sayıda gruplara bölünen insanların sıra sıra evlerini teslim alması mantığında çalışır. Her ay kira öder gibi yapılan ödemelerin miktarı evin teslim alınıp alınmamasına veya peşinat durumuna göre değişebilir. 5 ayda bir yapılan çekilişlerde çıkanların evi alacakları tarih belirlenir. Çıkmayanlar çekilişe katılmaya devam eder.
  2. Peşinatlı Sistem: Bu sistem faizsiz ev kredisi sistemine çok yakındır. Evi satın almak isteyen kişi ödeyeceği peşinatı, taksitlerin sayısını ve miktarını kendisi belirler ve buna göre bir teslim tarihi belirlenir.
  3. Vade Ortası Sistem: Bu sistemde çekiliş yoktur. Kişi peşinat vermek zorunda da değildir. Taksitleri kendisi belirler ve vade ortası 1 ay geçtikten sonra evini teslim alır.

Eminevim Katılım Şartları Nedir?

Herhangi bir katılım şartı yoktur. Başvurandan tek beklenen satın almak istediği evin fiyatını belirlemesidir.

Eminevim Araba

Vadeli araba almak isteyenler yine Eminevim’e başvuruyor. Eminevim ev alma seçeneklerinin yanında taksitle araba alma seçenekleri de sunuyor. Senetle araba alma sistemine çok benzeyen bu sistem sayesinde kolayca araba sahibi olunabiliyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam