Eminotomotiv

Eminotomotiv uzun yıllardır taksitle araba almak isteyenlerin ilk adresi olarak hizmet vermektedir. Eminevim ev sahibi olmak isteyenleri evlerine kavuştururken Eminotomotiv de araç sahibi olmak isteyenlere yardımcı olan büyük ve köklü bir finansal kuruluştur.

Eminotomotiv Nedir?

Eminevim ülke genelinde ev almak isteyenlere elbirliği ile destek olurken Eminotomotiv de 1991’den beri araç almak hayali olanlara destek sağlamaktadır. Özellikle vadeli araba almak isteyenleri galerilerden ve bankalardan kurtaran kurum oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Eminotomotiv Kimin?

1991 yılında değişen dünyada arabalar en büyük ihtiyaç olarak insanların karşısına çıkmaktaydı. Ancak ne var ki ekonomik olarak araç almak pek mümkün değildi. Bu durumu fark eden Emin Üstün birkaç arkadaşı ile beraber Eminotomotiv’i kurdu. Böylece senetle araba almak hayal değil gerçek oldu. Kısa sürede ünü her yere yayılan firma daha sonra kira öder gibi ev almak isteyenlerin dikkatini çekti.

Firma kısa zaman sonra Eminevim’i kurarak peşinatsız ev almak isteyenlerin de yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Eminotomotiv ve Eminevim asla para satmak veya faizler ile para kazanmak amacı ile kurulmamıştır. Bu nedenle faizsiz ev ve araba almak isteyenlerin pek çoğu bu kuruluşu tercih etmektedir.

Eminotomotiv Yöntemleri

Eminotomotiv vadeli, senetli ve taksitli araç alabilmeniz için vardır. Şubelere gelerek nasıl bir araç almak istediğinizi ve bütçenizi anlattığınız zaman en uygun ödeme planı düzenlenir ve uygun bir sistem içerisine dâhil edilirsiniz. Çekilişli, çekilişsiz, vade ortası ödeme gibi uygun bir seçenek mutlaka sunulmaktadır.

Eminotomotiv Örnek Hesaplama

Eminotomotiv ile isterseniz sıfır isterseniz ikinci el araç satın alabilmektesiniz. Araç almak veya ev almak için bankalara gittiğiniz zaman faizsiz ev kredisi veya araç kredisi almanız mümkün değildir. Ancak Eminotomotiv ve Eminevim güvencesi ile faizsiz konut kredisi veya araba kredisi aramaksızın hayallerinize kavuşmanız mümkündür.

30 bin değerinde ve 2 yıl vade ile bir araç almak istediğiniz zaman aylık ortalama 1125 TL ödeyerek aracınıza kavuşmuş olursunuz.

Eminotomotiv Araba

Eminotomotiv araç almak için en güvenilir adreslerden biridir. Sıfır veya ikinci el dilediğiniz model ve marka aracı almanız için gereken finansman kolayca sağlanmaktadır.

Eminotomotiv Şubeler

Eminotomotiv Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir kuruluştur. 81 ilde şubeleri bulunmaktadır. Hatta ilçelerde ve birçok semtte Eminotomotiv şubelerini kolayca bulabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam