Ev sahibi olmak için avantajlı sistemler

Ülkemizde; vergiler, faiz oranları, ev ve araba fiyatları her geçen gün katbekat artmaktadır. Çalışan bir bireyin maaşı, tasarruf veya birikim yapmaya yeterli olmamaktadır. Bu sebeple, vatandaşı düşünen ve isteklerini karşılamak isteyen bazı firmalar ortaya çıkmıştır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz olanakları ve ödeme kolaylığı sağlayan Evim Evim ile ev, araba, arsa ve işyeri almak artık zor değil. Orta ve az gelir düzeyine sahip kişilerin imkansızlıklar sebebiyle vazgeçtikleri hayalleri gerçekleştirmek için gayretle çalışıyorlar.

Katılımevim Giriş

Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı istediği ev, araba veya iş yerini; faizsiz ve vade farksız sahip olabiliyor. Bireyler, kendi gelir düzeylerine göre taksit miktarını belirlemektedir. Bu sayede, ev sahibi olmak ve ödemek daha olanaklı hale gelmiş oluyor. Uygulanan bu metot ile borçlarınızı öderken kısa bir zaman aralığında evinizi teslim alabiliyorsunuz. Belirlediğiniz ev veya arabanın bedeli dışında sadece fon katılım ücreti ödenmektedir. Kira yardımı masrafları adındaki ücretler yansıtılmaz.

Katılımevim Hesaplama?

Bu sistemin hesaplanması, tercih edilecek faizsiz ev satın alma çözümlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple, şubelere danışarak daha doğru bir bilgi elde edebilirsiniz.

Katılımevim Kampanyaları

Müşteri odaklı çalışan bu sistemde, kullanıcının tercih ve isteğine göre kampanyaları değişkenlik göstermektedir. Faizsiz, kredisiz ve peşinat farkı ödemeden, ev sahibi olmak için avantajlı ödeme ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.