Ev sahibi olmak isteyenlere finans desteği

Katılımevim ev sahibi olmak isteyenlere yardımcı oluyor. Köklü bir kuruluş olarak binlerce vatandaşa hizmet veriyor. Ev almak isteyen ancak faizlerden, peşinatlardan fırsat bulamayanların imdadına koşuyor.

Katılımevim Nedir?

En basit tanımıyla faizsiz ev almak isteyenler finansal olarak yardım eden bir şirkettir. Taksitler halinde, hatta bu taksitlerin de alıcı tarafından belirlenebileceği ödeme seçenekleri sunar. Böylece başvuran herkes hayallerindeki eve ya da arabaya kavuşabilir. Katılımevim peşinatsız ev almak isteyenlere de yardımcı olur. Farklı ödeme seçenekleri olsa da Katılımevim aracılığıyla ev alındığında herhangi bir peşinat vermek zorunlu değildir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim faizsiz konut kredisi mantığında başlıca üç farklı yöntem sunuyor.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Herhangi bir katılım şartı yoktur. Başvurandan tek beklenen satın almak istediği evin fiyatını belirlemesidir.

Katılımevim Araba

Vadeli araba almak isteyenler yine Katılımevim’e başvuruyor. Katılımevim ev alma seçeneklerinin yanında taksitle araba alma seçenekleri de sunuyor. Senetle araba alma sistemine çok benzeyen bu sistem sayesinde kolayca araba sahibi olunabiliyor.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.