Evim Evim Nedir?

Kira ödemekten sıkılmış, kendi evine sahip olmak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Ancak yeterli peşinatı bulunmadığından evini almak için adım atamamaktadırlar. Bu kişilerin yardımına koşan Evim Evim peşinatsız ev sahibi yapmanın yanında faiz gibi ek giderler de oluşturmamaktadır. Böylece Evim Evim ev sahibi olmak için oldukça makul bir yöntem sunmaktadır. Eminevim sisteminin aynısı olan Evim Evim bu alanda ilk firma olduğundan öne çıkmaktadır.

Evim Evim Giriş

Faizsiz ve peşinatsız ev almak için yardımlaşma yöntemini geliştirerek bu işim organizasyonuna ilk başlayan firma olan Eminevim sektörde önemli bir yer tutmaktadır. Evim Evim olarak da bilinen Eminevim sistemine giriş yapmak oldukça kolaydır. Öncelikle almak istediğiniz ev tutarını belirlemelisiniz. Bu tutar üzerinden yetkililerin belirlediği bir organizasyon ücreti talep edilmektedir. Buna ek olarak dahil olacağınız model ve paketi de belirleyerek organizyon ücreti ve ilk ödemenizi yaparak sisteme giriş yapmış olursunuz.

Evim Evim Kampanyaları

Bu alanda faaliyet gösteren ilk firma olması sebebiyle öne çıkan Eminevim kullanıcılarına oldukça geniş bir model çeşitliliği sunmaktadır. Evim Evim ayrıcalığıyla ev sahibi olabileceğiniz modeller Çekilişli ve Çekilişsiz Modeller olarak ayrılmaktadır. Çekilişli modeller;

  • Çekilişli Sistem,
  • Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem,
  • Kira Destekli Çekilişli Sistem,
  • Değer Artışlı Çekilişli Sistem olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Bununla birlikte Peşinatlı Sistem ve Vade Ortası Sistem olarak Çekilişsiz Modeller de Eminevim tarafından faizsiz ev sahibi olmak isteyen kullanıcılara sunulmaktadır.

Evim Evim Ev Alma

Belirtildiği üzere oldukça farklı modeller ile kullanıcılara kendi evlerini alma fırsatı sunulmaktadır. Evim Evim ile ev almak için sisteme giriş aşamasında bu modeller hakkında size bilgi verilerek tercih size bırakılmaktadır. Belirlenen sisteme göre ödeme tutarlarınız belirlenerek kolay ödeme planınız oluşturulmaktadır. Ayrıca,Eminevim fırsatlarıyla tüm Türkiye’de ev sahibi olabilirsiniz.

Evim Evim Avantajları

Ülkemizde faizsiz ev almanın öncüsü olan Eminevim sunduğu avantajlı fırsatlarla sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Bu kapsamda Eminevim ile ev sahibi olmak için avantajlarına değinecek olursak;

  • Organizasyon ücreti dışında bir ekstra ödeme yoktur, faiz gibi bir yük bulunmamaktadır.
  • Ülkemizin istediğiniz herhangi bir yerinden ev alabilirsiniz.
  • Kira öder gibi ödemelerle ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik şansınız yaver birkaç ayda ev sahibi olabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam