Faizsiz ev kredisi seçenekleri

Türkiye’de ev almak pek çok kişinin hayali olmakla birlikte bu hedefe ulaşılması için farklı yöntemler bulunmaktadır. Kredi çekmek, kooperatife girmek bunlardan bazılarıdır. Ancak özel kurumların sağlamış olduğu faizsiz ev kredisi seçenekleri de değerlendirilmelidir. Zira taksitle alınan diğer yöntemlere göre daha kısa ve kolay şekilde ev sahibi olunmasını sağlayabilmektedir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim Ek maliyet olmaksızın faizsiz ev seçeneği sunarak, her bütçeden insana hitap etmektedir. Gayrimenkul sahibi olmak için güvenli, peşinatsız ve taksitli seçenekler sunan Katılımevim de esas olan tasarruf ve birikimdir.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim, müşterilerine istedikleri ev ya da arabayı almak için farklı alternatifler sunan bir kurumdur. Senetle araba almak mümkün olduğu gibi farklı yöntemler de kullanılabilir. Aynı şeklide kişinin kendi belirleyeceği aylık taksitlerle kira öder gibi ev ve araba alınabilmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Pek çok insan için yaşayacakları kendilerine ait bir ev çok önemlidir. Ancak özellikle düşük ve orta gelirli kimseler için peşinatsız ev bulmanın zorluğu malumdur. Katılımevim’de peşinat zorunlu olmayıp 3 değişik ödeme modeliyle ev satın alınabilmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Her bütçeden insana gelirleri doğrultusunda ödeme ve satış planı hazırlayan Katılımevim, faizsiz konut kredisi kapsamında ek bir şart öne sürmemektedir. Düzenli bir gelir ve 18 yaşın üstünde olmak yeterlidir. Gelire göre taksitlendirme gerçekleştirilmektedir. 

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Katılımevim, kullanılan diğer taksitle ev edindirme yöntemlerine göre daha avantajlı olup kısa sürede gayrimenkul sahibi yapmaktadır. Bu şekilde maliyet olarak da daha hesaplı bir portre çizilmiş olur. Sıra size geldiğinde ek bir bekleme süresi yaşanmaması da önemlidir.

Katılımevim Araba

Türkiye’nin her yerinden istenilen ev kurum aracılığında alınabileceği gibi, beğenilen herhangi bir arabada alınmaktadır. Araba seçimlerinde fiyat sınırı da bulunmamaktadır. Araba alırken vadeli araba yöntemi sıklıkla kullanılmakta ve vade bitene kadar belli miktar ödenmektedir.

Katılımevim Şubeler

Gayrimenkul ve taksitle araba olma imkanı sunan Katılımevim’in Türkiye’nin bir çok kentinde şubesi bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.