Faizsiz ev kredisi

Günümüz itibariyle hemen herkesin kira öder gibi ev sahibi olmak istediğinin bilincinde olan Katılımevim, faizsiz ev kredisi çekmek isteyenlere destek olmaktadır. Firmanın; farklı yöntem ve tekniklerle üyelerinin ev sahibi olmalarını mümkün kıldığı bilinmektedir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim; üyelerine ev, araba satın alma konusunda seçenekler sunabilen bir firma olarak tanımlanmaktadır. Bu doğrultuda ev sahibi olmak isteyenlere farklı seçenekler sunabildiği için firmanın yoğun ilgi gördüğü bilinmektedir. Yine ev almak konusunda talebi olanlara da firmanın farklı ödeme planlarını sunabildiği bilinmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Birbirinden farklı kampanyalarla üyelerinin karşısına çıkan Katılımevim faizsiz konut kredisi alarak ev sahibi olmak isteyenlere alternatifi bol seçenekler sunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Taksitle ev almak isteyenlere birbirinden farklı fırsatlar sunan Katılımevim; T.C. vatandaşı olan ve 18 yaşını girmiş olan tüm üyelere hizmet sunabilmek kapasitesine sahiptir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Farklı örnek hesaplama tabloları Katılımevim çerçevesince sunulabilmektedir. Peşinatlı erken teslim sistemine dahilseniz farklı seçenekler karşınıza çıkabilmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim firmasından günümüz itibariyle taksitle araba satın almak isteyenlere de alternatif seçenekler sunabildiği bilinmektedir. Yine vadeli araba konusunda da Katılımevim’in farklı seçenekleri sunabildiği bilinmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Ülkemizin pek çok farklı şehrinde şubesi bulunan Katılımevim’in merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.