Faizsiz konut kredisi sistemi nedir

Katılımevim nedir, kimin, nasıl çalışıyor, faizsiz konut kredisi sistemi nedir gibi soruların cevapları yazımızda mevcuttur.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, faiz olmadan gayrimenkul alımında yeni bir dönem açıp faizsiz ev sistemi ile birçok kişinin hayallerindeki eve kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Yüklü miktarda faiz ödeyerek ev almak istemeyenler için uygun yer olan bu sistemde ayrıca araba, ofis ya da arsa için de faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim tarafından uygulanan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Yöntemiyle insanlar herhangi bir peşinat vermeden ya da herhangi bir ek ödeme yapmadan kendi istediği taksit miktarı ile kira öder gibi ev sahibi olabilecek. Bu yöntem sayesinde yalnızca konut değil taksitle araba, arsa, ofis, eğitim masrafları, iş kurma masrafları gibi ihtiyaçlarını da karşılayabilecektir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim katılım şartları bu sistem hakkında en çok merak edilenlerden biridir. TC vatandaşı olan ve ev sahibi, araba ya da arsa sahibi olmak isteyen her kişi Katılımevim tarafından sunulan imkanlardan tamamen faizsiz şekilde yararlanmaktadır. Kampanyalar arasından kişi kendi gelirine göre bir seçim yapabilmektedir.

Katılımevim Araba

Araba alırken en çok zorluk yaşanan konulardan olan senetle araba almak yerine tercih edilebilecek olan Katılımevim faizsiz kredi sistemi ile araba sahibi de olunabilmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in Türkiye’nin bir çok kentinde şubesi bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.