Finansevim Nedir? Finansevim Şartları

Ülkemizde; vergiler, faiz oranları, ev ve araba fiyatları her geçen gün katbekat artmaktadır. Çalışan bir bireyin maaşı, tasarruf veya birikim yapmaya yeterli olmamaktadır. Bu sebeple, vatandaşı düşünen ve isteklerini karşılamak isteyen bazı firmalar ortaya çıkmıştır.

Finansevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz olanakları ve ödeme kolaylığı sağlayan Evim Evim ile ev, araba, arsa ve işyeri almak artık zor değil. Orta ve az gelir düzeyine sahip kişilerin imkansızlıklar sebebiyle vazgeçtikleri hayalleri gerçekleştirmek için gayretle çalışıyorlar.

Finansevim Giriş

Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı istediği ev, araba veya iş yerini; faizsiz ve vade farksız sahip olabiliyor. Bireyler, kendi gelir düzeylerine göre taksit miktarını belirlemektedir. Bu sayede, ev sahibi olmak ve ödemek daha olanaklı hale gelmiş oluyor. Uygulanan bu metot ile borçlarınızı öderken kısa bir zaman aralığında evinizi teslim alabiliyorsunuz. Belirlediğiniz ev veya arabanın bedeli dışında sadece fon katılım ücreti ödenmektedir. Kira yardımı masrafları adındaki ücretler yansıtılmaz.

Finansevim Hesaplama?

Bu sistemin hesaplanması, tercih edilecek faizsiz ev satın alma çözümlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple, ofis merkezlerine danışarak daha doğru bir bilgi elde edebilirsiniz. Kısaca sistemin genel mantığı şu şekilde gerçekleşmektedir; 40 ila 200 aralığında değişen gruplar bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz taksit miktarı ile grup sayısı aynı olmaktadır. Birey, ev almak için bu miktarı sabit bir şekilde ödemektedir. Evinizi teslim aldığınızda ödediğiniz taksit miktarı belli bir oranda artış gösterir. Bu taksit tutarını süre doluncaya kadar ödemeniz gerekmektedir. Ödenecek miktarın artması ile, taksit miktarının azalması hedeflenir.

Finansevim Kampanyaları

Müşteri odaklı çalışan bu sistemde, kullanıcının tercih ve isteğine göre kampanyaları değişkenlik göstermektedir. Faizsiz, kredisiz ve peşinat farkı ödemeden, ev sahibi olmak için avantajlı ödeme ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hatta her ay düzenli bir şekilde gerçekleşen çekilişler sayesinde, şanslı bir aileye evleri kısa sürede teslim ediliyor. Çekilişler noter huzurunda gerçekleştiğinden şeffaflık politikasına dikkat ediliyor. Böyle bir zamanda; evini yenilemek, iş yeri açmak ya da yazlık ev almak çok daha avantajlı hale geliyor. Kişiye özel ödeme planları ve taksit miktarı sayesinde hayallerinize bir adım daha yakınsınız.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam