Finansevim

Finansevim nedir, kimin, nasıl çalışıyor, faizsiz konut kredisi sistemi nedir gibi soruların cevapları yazımızda mevcuttur.

Finansevim Nedir?

Finansevim, faiz olmadan gayrimenkul alımında yeni bir dönem açıp faizsiz ev sistemi ile birçok kişinin hayallerindeki eve kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Yüklü miktarda faiz ödeyerek ev almak istemeyenler için uygun yer olan bu sistemde ayrıca araba, ofis ya da arsa için de faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır.

Finansevim Kimin?

Finansevim Yönetim Kurul Başkan Vekili Emre Özkaya’dır. Emre Özkaya sistemleri ile ilgili dünyada uygulanan Tasarrufa Dayalı Finans yöntemini ülkemizde faizsiz şekilde uygulamaya başladıklarını açıklamıştır. Faiz ödemeksizin kişilerin taksitle araba, ev ya da farklı ihtiyaçlarını karşılamanın hedefleri olduğunu belirten Özkaya, alım gücünü kolaylaştırmak istediklerini eklemiştir.

Finansevim Yöntemleri

Finansevim tarafından uygulanan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Yöntemiyle insanlar herhangi bir peşinat vermeden ya da herhangi bir ek ödeme yapmadan kendi istediği taksit miktarı ile kira öder gibi ev sahibi olabilecek. Bu yöntem sayesinde yalnızca konut değil taksitle araba, arsa, ofis, eğitim masrafları, iş kurma masrafları gibi ihtiyaçlarını da karşılayabilecektir.

Finansevim Katılım Şartları Nedir?

Finansevim katılım şartları bu sistem hakkında en çok merak edilenlerden biridir. TC vatandaşı olan ve ev sahibi, araba ya da arsa sahibi olmak isteyen her kişi Finansevim tarafından sunulan imkanlardan tamamen faizsiz şekilde yararlanmaktadır. Kampanyalar arasından kişi kendi gelirine göre bir seçim yapabilmektedir.

Finansevim Örnek Hesaplama Tablosu

Finansevim sisteminde mal sahibi olabilmek isteyen kişilere sunulan faizsiz ve vade farkı olmayan üç farklı model vardır. Bunlar: Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu ve Relax Ödeme Fonu’dur. Bunlardan uygun olanı kişi gelirine göre seçerek yararlanabilmektedir. Seçeneklerden en uygun olanı seçilerek vadeli araba, ev ya da arsa gibi ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

Finansevim Araba

Araba alırken en çok zorluk yaşanan konulardan olan senetle araba almak yerine tercih edilebilecek olan Finansevim faizsiz kredi sistemi ile araba sahibi de olunabilmektedir.

Finansevim Şubeleri

Faaliyete peşinatsız ev fikriyle öncelikle Anadolu Merkez Şube, Yenibosna, Konya ve Gebze şubeleriyle başlayan Finansevim daha sonra Kocaeli, Ankara, Bursa, İzmir, Denizli, Kayseri, Samsun, Trabzon, Adana, Malatya ve Gaziantep’te şubeler açmıştır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam