Fuzul Oto

Fuzul Oto, 1992 senesinde otomobil sahibi olmak isteyen kişilere farklı ödeme planları sunan bir şirkettir. Yalnızca otomobil sektöründe çalışmayan aynı zamanda inşaat gibi sektörlerde de hizmet veren Fuzul Otomotiv vadeli araba sahibi olmak isteyen birçok kişiyi hayallerine kavuşturmaktadır.

Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto, otomobil satın almak isteyen ama peşin parası olmayan kişilerin taksitle araba satın alması için birçok farklı ödeme paketi sunan köklü bir kuruluştur. Güvenilir ve tecrübeli bir kuruluş olan Fuzul Oto müşterilerine çeşitli ödeme alternatifleri sunmaktadır. Faizsiz ev kredisi, araç kredisi ile ilgilenen kişiler için uygun ödeme planları bulunmaktadır.

Fuzul Oto Kimin?

Şirket Akbal ailesine aittir. Araç sahibi olmak isteyen kişileri senetle araba almak, yıllarca faiz ödemek gibi durumlardan kurtarmak misyonuyla kurulan firma uzun yıllardır bu hedefte ilerlemektedir. Ev sahibi olmak, araç almak gibi hayalleri olan kişilere kolay ödeme planları sunmak başlıca misyonlarındandır.

Fuzul Oto Yöntemleri

Fuzul Oto sistemine giriş yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak 0 kilometre ya da ikinci el bir araç sahibi olunabilmektedir. Taksitler faizsiz ya da vade farksız olarak ödenebilmektedir. Kira öder gibi ev alma sistemlerinden yola çıkarak geliştirilen bu sistemden herkes yararlanabilmektedir.

Fuzul Oto Katılım Şartları Nedir?

Fuzul Oto sisteminden ve kampanyalarından yararlanabilmek için; 18 yaş üzeri olmak, TC vatandaşı olmak ve başvuru yapmak yeterlidir. Faizsiz ev alımı gibi faizsiz araç alımı sistemine bu şekilde kolaylıkla başvurulabilmektedir.

Fuzul Oto Örnek Hesaplama Tablosu

Fuzul Oto’nun müşterilerine sunduğu çekilişten sonra farklı ödeme alternatifleri bulunmakta ve kişiler kendi durumlarına göre bunlardan birini seçebilmektedir. Peşinatsız ev alımı gibi Fuzul Oto araç satın alma sisteminde de peşinat ödenmemektedir.

Fuzul Oto Araba

Fuzul Oto, araç alımında faizsiz seçenekler ve taksit seçenekleri sunduğu gibi bünyesinde bulunduğu Fuzulev firması aracılığı ile de faizsiz konut kredisi imkanlarından yararlanmak mümkündür.

Fuzul Oto Şubeleri

Merkezi İstanbul Fatih’te olan Fuzul Oto Türkiye’de birçok il ve ilçede şubelere sahiptir. İstanbul’da 15 adet şubesi bulunan firmanın ayrıca Türkiye genelinde farklı illerde 63 şubesi bulunmaktadır. Ev almak, araç almak gibi hayalleri olan anca ödeme zorluğu yaşayan kişilere ödeme kolaylığı sağlayarak büyümeye devam etmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam