Fuzulev

Günümüz itibariyle hemen herkesin kira öder gibi ev sahibi olmak istediğinin bilincinde olan Fuzulev; 2000 yılı itibariyle hizmet sunmaya başlayan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle faizsiz ev kredisi çekmek isteyenlere destek olan  firmanın; farklı yöntem ve tekniklerle üyelerinin ev sahibi olmalarını mümkün kıldığı bilinmektedir.

Fuzulev Nedir?

Fuzul Grup bünyesinde yer alan Fuzulev; üyelerine ev, araba satın alma konusunda seçenekler sunabilen bir firma olarak tanımlanmaktadır. Bu doğrultuda ev sahibi olmak isteyenlere farklı seçenekler sunabildiği için firmanın yoğun ilgi gördüğü bilinmektedir. Yine ev almak konusunda talebi olanlara da firmanın farklı ödeme planlarını sunabildiği bilinmektedir.

Fuzulev Kimin?

Faizsiz ev söz konusu olduğunda akla gelen seçenekler arasında yer alan Fuzulev, 2000 yılında kurulmuştur. Öncelikli olarak inşaat sektöründe etkili olan firmanın Fuzul Grup bünyesinde yer aldığı bilinmektedir.

Fuzulev Yöntemleri

Birbirinden farklı kampanyalarla üyelerinin karşısına çıkan Fuzulev faizsiz konut kredisi alarak ev sahibi olmak isteyenlere alternatifi bol seçenekler sunmaktadır. Çekiliş sıralı bir sisteme sahip olan firmanın; ön ödemeli ve ön ödemesiz seçeneklerinin de bulunduğu bilinmektedir.

Fuzulev Katılım Şartları Nedir?

Taksitle ev almak isteyenlere birbirinden farklı fırsatlar sunan Fuzulev; T.C. vatandaşı olan ve 18 yaşını girmiş olan tüm üyelere hizmet sunabilmek kapasitesine sahiptir.

Fuzulev Örnek Hesaplama Tablosu

Farklı örnek hesaplama tabloları Fuzulev çerçevesince sunulabilmektedir. Peşinatlı erken teslim sistemine dahilseniz farklı seçenekler karşınıza çıkabilmektedir. Aşağıdaki örnek tablo ise 100.000 TL tutarındaki ödeme için geçerlidir.

  • Evin değeri: 100.000TL
  • Peşinat: Yok
  • Vade sayısı: 240 ay
  • Taksit tutarı: 416 TL
  • Konut teslim aralığı: 13-96 ay
  • Konut teslim aralığı: 1-76 ay
  • Toplam: 800 TL

Fuzulev Araba

Fuzulev firmasından günümüz itibariyle taksitle araba satın almak isteyenlere de alternatif seçenekler sunabildiği bilinmektedir. Yine vadeli araba konusunda da Fuzulev’in farklı seçenekleri sunabildiği bilinmektedir.

Fuzulev Şubeleri

Ülkemizin pek çok farklı şehrinde şubesi bulunan Fuzulev; toplamda 71 şubesi bulunan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmanın merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam