katilimevim-sabit-reklam
İnsanlar satılık ev ararken daha çok müstakillere bakmaktadır. Müstakil evi olanlar salgın sırasındaki sokağa çıkma yasağından daha az etkilendiler
Taksitle ev almayı düşünenler yükselen ev fiyatları dikkate alarak yeniden plan yapmalıdır.
Taksitle ev alacak olanlar müstakil düşünüyorlarsa ekleme yapmalıdır. Konut kredisi çekerek alacak olanlar ise kredinin miktarını biraz daha artırmalıdır.
kredisiz ev alacak olanlar apartman dairesine değil müstakil evlere yöneldiler. Müstakil evlerin bahçesi olduğundan salgın sırasında daha yaşanabilir bir ortam sunmaktadır.
Pandemi ile müstakil evlerin fiyatları %25 oranında daha arttı. Müstakil ev almaya karar verenlerin ev kredisi miktarını artırmasında fayda vardır.
Almak istediğiniz evin toplam tutarı kadar belirlemiş olduğunuz aylık taksit oranları ile ödeme yaparak kendi evinize kavuşabilirsiniz.
Sahibinden alınacak konutlar gayrimenkul tercihlerine göre daha avantajlıdır. Konut kredisi yoluyla ev sahibi olmak da mümkündür.
Bankaların sunduğu hizmetler arasında kredisiz ev, taksitle ev gibi hizmetleri tercih ederek hayallerinizi süsleyen bu lüks konutlara ulaşmanız mümkün.
Emlak ofisi yerine sahibinden konut satın alımı yapmanız sizi vereceğiniz komisyon tutarından kurtaracak ve cebinizden daha az para çıkmasını sağlayacaktır.
Oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulan bu lüks satılık ev tercihleri daha çok alıcı bulmakta ve merkezi alandan uzak küçük ve eski evler gittikçe değer kaybetmekte.