Hedefevim Nedir? Hedefevim şartları

Couple looking at a beautiful house to buy

Faizli kredilerin geri ödemesinde sıkıntı yaşayan vatandaşlar faizsiz sistemlere yönelmektedir. Hedefevim faizsiz finans seçeneği ile ev, araba sahibi olmayı sağlar. Firma sadece ev veya araba değil işyeri, arsa gibi diğer gayrı menkulleri almak için de hizmet sunmaktadır. Sisteme dahil olup ev almak isteyenler birbirine imece usulü yardımcı olurlar. Kişiler Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediği evi alma hakkına sahiptir. Ev veya araba almak için para biriktirmekte zorlananlar için Hedefevim çok güzel fırsatlar sunar. Böylece peşinat ve faiz ödemeden ev almak mümkün olur.

Hedefevim Nasıl Çalışır?

Yaşam şartlarının zorlaştığı günümüzde Evim Evim gibi yardımlaşma ve el birliği düşüncesi ile hizmet veren Hedefevim firmasına büyük ihtiyaç vardır. Orta ve dar gelirli vatandaşlar ödeme güçlüğü çekmeyecekleri şekilde taksit tutarını ve vadesini belirleyebilir. Hiç birikimi olmayan veya çok az birikimi olanların ev sahibi olması düşüncesi ile yola çıkan Hedefevim bunun için çeşitli metotlar oluşturmuştur. Mükemmeliyetçi anlayışla hizmet veren firma müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz yaparak sistemler sunmaktadır. Hedefevim ev alma metotları şunlardır:

  • Çekilişli Sıralama Yöntemi
  • Peşinatlı Serbest Ödeme
  • Peşinatsız Serbest Ödeme

Hedefevim Giriş

Ev veya araba sahibi olmak isteyen bütün Türk vatandaşları Hedefevim sistemine giriş yapabilir. Peşinatlı veya peşinatsız faizsiz sistemlerden birini tercih ederek ödeme planını kendi oluşturarak ev veya mülk sahibi olabilir.

Hedefevim Hesaplama?

Ülkemizde ev veya araba almak için çeşitli seçenekler vardır. Seçeneklerin birçoğunda peşinat talep edilir. Ayrıca seçeneklerin faizli olmaları da evin maliyetini yükselttiği gibi geri ödemelerde sıkıntı oluşturmaktadır. Bundan dolayı ev almak isteyenler faizsiz ve peşinatsız seçenekleri tercih etmektedir. Hedefevim, fon sistemini tamamen faizsiz sistem üzerine kurmuş bir firmadır. Kişi alacağı ev, araba veya mülkü belirler. Hedefevim aracılığı ile alınacak ise evin, arabanın veya mülkün fiyatı üzerine yalnızca çalışma ücreti eklenerek hesap yapılır. Çalışma ücreti alınacak mülkün maliyetine göre değişiklik gösterir. Taksit tutarı ve vade sayısını kişi kendi maddi durumuna göre ayarladığı için ödemede problem yaşanmaz.

Hedefevim Kampanyaları

Peşinatı olmayan ve faizsiz sistemle ev sahibi olmak isteyenler Hedefevim kampanyalarından yararlanabilir. Hedefevim çeşitli zamanlarda yaptığı kampanyalarla katılımcılarına ekstra kolaylık sunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam