Hedefevim, ev sahibi olmak isteyen kişilerin belirli bir sistem içinde birbirlerinin alımını finanse ederek faizsiz ev alma için kurulmuş bir sistemdir. Sistemin amacı peşinatsız bir şekilde gayrimenkul sahibi olabilmektir.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim sisteminin başlıca amacı, peşinatsız ve faizsiz şekilde ev, araba ya da arsa gibi malların alımının yapılmasıdır. Peşinat ödeyemeyecek olan ya da toplu parası olmayan kişiler için faizsiz konut kredisi imkanı sunulmaktadır. Ayrıca sistem sayesinde taksitle araba alımı da yapılabilmektedir.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim firması faiz ve vade farkı olmadan ev, arsa ya da araç sahibi olunmasını sağlayan kurumsal bir firmadır. Faizsiz ev kredisi gibi düşünülebilecek firma sayesinde birçok insan hayallerindeki mülke kavuşabilmektedir.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim, müşterilerine yararlanabilecekleri birçok farklı yöntem ve kampanya sunmaktadır. Bunlar başlıca: Çekilişli Sıralama Yöntemi, Peşinatlı Serbest Ödeme ve Peşinatsız Serbest Ödeme olarak üçe ayrılmaktadır. Kişiler bu seçeneklerden kendilerine uygun olanı seçerek kira öder gibi ev sahibi olabilmektedir.

Hedefevim Katılım Şartları Nedir?

Ev, otomobil, arsa ya da iş yeri gibi mallara sahip olmak isteyen bütün TC vatandaşları Hedefevim sisteminden faizsiz bir şekilde yararlanabilmektedir. Vadeli araba sahibi olmak isteyen kişiler için de bu sistem oldukça faydalı olarak işlemektedir. Başvurusunu gerçekleştiren ve ödemelerini yapabilecek herkes sisteme dahil olabilir.

Hedefevim Örnek Hesaplama Tablosu

Hedefevim ’in farklı fiyatlarda mallar için ödeme planları bulunmaktadır. Bu planlardan müşteriler kendilerine uygun olanı seçerek senetle araba almak gibi istenmeyen durumlar yerine taksitle uygun şekilde araba alabilmektedir.

Hedefevim Araba

Hedefevim sistemi özellikle peşinatsız ev ve araba almak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Ayrıca Türkiye genelinde tapusu bulunan ve fon güvencesinde olan bütün gayrimenkuller(ofis, arsa, ev, arazi ya da ruhsatı olan araçlar) satın alınabilmektedir.

Hedefevim Şubeleri

Hedefevim, Türkiye’nin dört bir yanında ev almak isteyen kişiler için hizmet vermektedir. Türkiye genelinde 20 şubesi bulunan firma ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara kolaylık sağlayıp dayanışma içinde olmalarını sağlayarak hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>