Herkes ev sahibi olacak

Herkes ev sahibi olmak ister. Ancak ev fiyatları yüksek olduğu için genellik ile bankalardan kredi çekilir. Ancak faiz sistemi uygulandığı için birçok kişi kredi ile ev almak fikrinden uzaklaşmaktadır. Ev ya da araba sahibi olmak isteyen kişilere faiz sistemi uygulanmadan Katılımevim finansman sağlamaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olabilmenin yolunu sunmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Ev, araba ya da arazi satın almak istediğiniz zaman faizsiz bir sistem üzerine kurulmuştur. Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olabilmenizi ya da taksitle araba alır gibi araba sahibi olabilmenizi sağlamaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim faizsiz ve peşinatsız ev ya da araba sahibi olunabilmesi için kurulmuştur. Yönetim kurulu tarafından yönetilmektedir. Serdar Turhan yönetim kuruluna başkanlık yapmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim ev alırken çok çeşitli yöntemler sunmaktadır. Kendinize uygun olan yöntemi seçerek ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılım şartları olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir. Bunun dışında başka bir şart aranmamaktadır. Gelir durumunuza göre en uygun yöntem belirlenerek ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevim ile ev almak istediğiniz zaman evin değeri kadar faizsiz konut kredisi almış olmaktasınız. Aylık ödenecek miktar ekonomik durumunuzda göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bir ödeme planı oluşturulmaktadır. Peşinatınız var ise peşinat ödeyerek ödeme süresi kısaltılabilir. 

Katılımevim Araba

Araba en az ev kadar temel bir ihtiyaçtır. Araba alınacağı zaman vadeli araba ya da senetle araba alınma gibi yöntemler bulunmaktadır. Vadeli araba bir kısmı peşin verilerek kalan fiyatın senet ile taksitlendirilmesine verilen addır. Katılımevim ile almak istediğiniz arabanın fiyatı belirlenmektedir. Bu fiyat üzerinden taksit halinde ödeme planı oluşturulmaktadır.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim pek çok farklı şehirde şube sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.