katilimevim-sabit-reklam
ikinci el oto herhangi bir parça değişimi geçirmiş mi onu kontrol ettirmek için aracınızın tramer kaydına bakmanız gerekmektedir.
Güven unsurları içerisinde gerçekleştirilecek bir alışveriş esasına dayanan ikinci el araba alım-satım işlemleri oldukça hassas bir konudur.
2. el arabalar konusunda marka ve model sizi oldukça memnun etse de alacağınız aracın durumu ve kondisyonu sizi memnun etmeyebilir.
ikinci el araba alırken dikkat edilecek hususların en başında aracın motor sorunlarının olup olmaması gelmektedir.
Mobilize olarak refah düzeyini artırmak isteyenler için ikinci el araba bile olsa bir taşıt sahibi olmak elzemdir.
Sahibinden satılık araba söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkabiliyor. Bu durum da bizi araba satın alırken ayrıntılı bir araştırma yapmaya itiyor.
 sıfır araba fiyatları doğal olarak ikinci el arabalardan markası modeli ne olursa olsun daha pahalı oluyor. Yani 2 el arabalar çok daha uygun rakamlara satın alınabiliyor.
Sıfır arabaya gücünüz yetmiyor ise ikinci el araba satan galerilerden ya da sahibinden otomobil ilanlarından arabanızı satın alabilirsiniz.
sahibinden satılık arabalar ya da 2. el arabalar edinmek için peşinat ödemeden size uyan vade tutarları ve vade sayısı ile bu sistemin kolaylığından yararlanabilirsiniz.
Her ay noter huzurunda çekilen kurada çıkan katılımcı arabasını alır. Böylece kredisiz ve peşinatsız araba sahibi olur.