Katılımevim AŞ

Günümüzde insanların birikim yaparak araba ve ev sahibi olabilmeleri için kazançlarının neredeyse tamamına yakını kenara koymaları gerekmektedir. Ancak ekonomik olarak kazançların çok az olması sadece yaşamın devamına yönelik ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktadır. Ne kadar çok çalışırsanız çalışın ev almak ve araba almak hayallerde kalabiliyor.

Banka kredileri ile ev ve araba almak isteyenler ise maalesef anaparanın yarısından fazla kadarını faiz ödemek zorunda kalıyorlar. Bu nedenle pek çok kişi ev veya araba alırken oldukça büyük zarara uğradığı için kredileri tercih etmek istememektedir.

Her ay kapısına ev sahibinin gelmesinden de bunalan dar gelirli vatandaş adeta hayat içerisinde kıskaca alınmış hissine kapılmaktadır. İşte piyasada var olan bu açığı fark eden Katılımevim AŞ insanları hayallerine kavuşturmak amacı ile kurulmuş bir finansman kuruluşudur.Gelirin azlığına bakılmaksızın uygun ödeme seçenekleri ile peşinatsız ev veya sıfır veya ikinci el taksitle araba imkanını sağlamaktadır.

Katılımevim AŞ Nedir?

Katılımevim AŞ her gelir gurubundan insanın hayallerine kavuşması adına hizmet veren bir kuruluştur. Katılımevim AŞ piyasada henüz yeni var olan bir finansal kuruluş olmasına rağmen kısa sürede güven sağlayarak insanların istedikleri ev ve arabaların alınması için yardımcı olmaktadır.

Katılımevim AŞ para satmak veya faiz ile kazanç sağlamak amacı ile kurulmamıştır ve bu doğrultuda bir hizmeti bulunmamaktadır. Küçük ödemeler ile yıllar boyu yaşamın gerisinde kalmak yerine modern çağın ihtiyaçlarına kısa sürede kavuşmanız adına hizmet vermektedir.Bugün hangi bankaya veya finansal kuruluşa giderseniz gidin Katılımevim AŞ size sunduğu kolaylıkları sunarak kira öder gibi ev almanızı sağlayacak veya istediğiniz arabayı senetle araba kolaylığı ile sunacaktır? Elbette ki hiç biri…

Katılımevim AŞ sizi hayallerinizden vazgeçiren tüm etmenleri ortadan kaldırmak için müşterilerini memnun edip mutluluklarına katkı sağlamak için hizmet vermektedir. Her geçen gün hızla büyüyen Katılımevim ailesine dahil olarak farklı yöntemler ve sunulan kolaylıklar ile hemen evinize veya arabanıza kavuşabilirsiniz.Ayrıca Katılımevim AŞ istediğiniz zaman ayrılma avantajı sunan ve içeride biriken paranızı sorunsuzca teslim edebilen ender firmalardandır. Ayrılmak istediğinizi ev veya araç teslim edilmeden önce bildirmeniz yeterlidir.

Katılımevim AŞ Kimin?

Katılımevim AŞ bir şirket olarak hizmet vermektedir. Katılımevim yönetim kurulu başkanlığını ise oldukça genç ve başarılı bir isim olan Serdar Turhan yapmaktadır. Herkesin mutlu ve huzurlu bir yuvası olması için kurulan ve hızla büyümeye devam eden firma ile çalışmanın farkını yaşamalısınız. Alanında uzaman olan pek çok çalışanı bulunan Katılımevim Aş her türlü sorunuza cevap vermeye hazır şubelerinde beklemektedir.

Katılımevim AŞ Yöntemleri

Katılımevim AŞ şubelerinize hayalleriniz ile başvurduğunuz zaman karşınızda sizi tüm dikkati ile dinleyen ve en uygun çözümleri anında sunacak olan bir müşteri temsilcisi ile karşılaşırsınız. Aklınızda var olan faizsiz ev almak fikri veya vadeli araba almak fikirlerinizi paylaşmanızın hemen ardından gelirinize en uygun Katılımevim yöntemlerini müşteri temsilcisi size anlatmaya başlayacaktır. Katılımevim Aş ile çalışmak istediğiniz zaman taksitleri, peşinat verip vermeyeceğinizi bizzat kendiniz belirlemektesiniz. Asla gelirinizi aşan veya bütçenizi zorlayacak ödemeler ile karşılaşmanız ve yaşamınızın zorlaşması gibi bir durum söz konusu değildir.

Bankalara gidip faizsiz ev kredisi kullanmak istiyorum dediğiniz zaman bunun asla mümkün olmayacağını söylerler ama Katılımevim AŞ ile faiz ödemesi söz konusu olmadan evinize kavuşmanız çok kolaydır. Katılımevim Aş değerli müşterileri için farklı yöntemler uygulamaktadır. Bu yöntemler ile bütçenizi yormadan ev ve arabanızı kolayca alabileceksiniz.

  • Rahat Model Yöntemi: Katılımevim AŞ’nin en fazla talep gören yöntemi olan rahat modelde kişiler ev veya arabasının tutarını kendisi belirler ve ödemek istediğiniz taksit miktarını da belirledikten hemen sonra birikiminiz başlamış ve hayalleriniz için geri sayım başlamış demektir. Mesela 100 vadeli bir ödeme planı düzenlenmiş ise asla son ayı beklemezsiniz. Katılımevim Aş noter huzurunda yapılan kura çekilişi ve sıralamalar ile en kısa zamanda ev ve arabaların teslimatını yapmaktadır. sıranızı bilerek beklemek sizi moral olarak da oldukça motive etmektedir. Ödeme yapabileceğiniz taksit tutarına göre dahil olacağınız gurup ile faizsiz konut kredisi kullanmış gibi ekstralar olmadan hayallerinize kavuşmaktasınız.
  • Hızlı Model Yöntemi: bu modelde ise rahat ödeme modelinin biraz daha hızlı hali olduğunu fark edeceksiniz. Hızlı model yöntemini tercih eden kişiler gelirlerinin artış gösterdiğini düşündükleri dönemlerde taksit ödemelerini çoğaltarak ödeme planlarını çok daha kısa sürede bitirmektedirler. Hızlı ödeme modelinin sağlamış olduğu kolaylık ise erken teslim avantajı sunmasıdır. Hızlı ödeme yönteminde kişiler ödemelerinin artış yapacağı ayları yine kendileri belirlemektedirler. Rahat ödeme yöntemindeki gibi başlangıçta peşinat vermek istediklerini veya ödeyecekleri taksitleri bizzat kişiler belirlemektedir. Bu model için de yine peşinat vermeniz sizi avantajlı hale getirmektedir.
  • Sabit Model Yöntemi: sabit ödeme yönteminde ödeyeceğiniz miktarı kendiniz belirleyerek başlarsınız. Ödeme planınızın yarısına geldiğiniz zaman ev veya arabanızın kalanı Katılımevim AŞ tamamlayarak satın almanızı sağlamaktadır. İstediğiniz evi veya arabayı seçme imkanınız bulunmaktadır. sabit model de herhangi bir kura veya sıralama yapılmamaktadır. Aylık ödeme yapabileceğiniz tutarları uzman müşteri temsilcileri ile paylaştığınız zaman ev almanız için 60 ila 240 ay araba almanız için ise 20 ila 60 ay taksitlendirmeler ile ödeme planlarınız düzenlenmektedir. Dilerseniz daha sonra şubelere giderek ödemelerini artırarak bu süreleri kısaltmanız mümkündür.
  • Esnek Model Yöntemi: Bu modelde başlangıçta bir taksit tutarı belirlenmemektedir. Kişiler durumlarına göre taksitlerini belirleyerek ödemelerini gerçekleştirmektedir.

Katılımevim AŞ ailesinin bir farkı da tercih ettiğiniz ödeme modelinde ödeme yapmakta zorlandığınız zaman erteleme seçeneğinizin olmasıdır. Asla bu gecikme için faiz veya yasal bir yaptırım uygulanmamaktadır. Yine eğer bu büyük aileden ayrılmak isterseniz ev veya araç tesliminden evvel bir açıklama yapmadan ayrılmanız mümkündür.

Katılımevim AŞ Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevim Aş insanların küçük bütçeler ile büyük işler başarmasını sağlamak için onlara doğru adımları atma fırsatı sunan bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Herkesin hayallerindeki yaşamı sürmesinin gerektiği prensibi ile hizmet veren Katılımevim AŞ ailesine katılmanız için özel bir şarta gerek yoktur.

Aklınızda hayalleriniz yanınızda kimliğiniz olması Katılımevim AŞ için yeterlidir. Ekstra bir belge ve bilgi talebi bulunmamaktadır. Size ikram edilen çay veya kahve eşliğinde hayallerinizi anlatmaya başlayın ve gerisini uzman müşteri temsilcilerine bırakınız.

Katılımevim AŞ Örnek Ödeme Tablosu

Katılımevim aş ile ev veya araba almak istediğiniz zaman ev için 60 ila 240 ay araba için ise 20 ila 60 ay taksitlendirme yapılmaktadır. Mesela 200 bin TL tutarında bir ev almak istediğiniz zaman ödeme yapacağınız taksitler 1000 TL olduğu var sayılır ise 200 aylık bir ödeme planı ile evinizi almanız mümkündür. Ancak katılımevim AŞ ile asla bu kadar beklememektesiniz. Çünkü en geç ödemeler yarısına geldiğinde teslimat yapılmış olmaktadır. Yani 200 ay beklememektesiniz.

Araba almak istediğiniz zaman ise sıfır veya ikinci el seçeneği ile hangi aracı alacak iseniz 50 bin değerinde bir araç için 1000 TL ödeme için 50 ay taksitlendirme yapılmaktadır. Yapılacak sıralama ile veya en geç arabanın yarısını ödediğiniz zaman aracınızı hemen teslim almaktasınız. Katılımevim AŞ tamamen ödemelerinizin birikim yapmanızı sağlamasına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Tercih edeceğiniz ödeme modeline göre yapılacak olan kura çekiminde belki de ilk ay aracınızı veya evinizi almaktasınız.

Katılımevim AŞ Araba

Katılımevim AŞ güvencesi ile araba almak istediğiniz zaman pek çok avantaj sahibi olduğunuzu bilmelisiniz. Katılımevim yıl boyu sıfır veya ikinci el araç almak isteyenler için sıklıkla kampanyalar düzenlemektedir. Sabit, esnek, rahat ve hızlı ödeme modellerinden birini tercih ederek hemen biriktirmeye ve arabanıza kavuşmak için gün saymaya başlayabilirsiniz. Katılımevim AŞ araba alırken 20 ila 60 ay vade seçeneği sunmaktadır. Ödeme yapacağınız taksitlere göre uygun modellerde bulunan guruplara dahil olarak yapılacak kura çekilişi ile ilk siz de arabanızı alabilmektesiniz.

Katılımevim AŞ Şubeleri

Katılımevim AŞ birikim yapmak ve yardımlaşmak fikri ile yola çıkan bir kuruluştur. Katılımevim Aş sektörde yeni bir kuruluş olduğundan dolayı henüz tüm Türkiye’de şubesi bulunmamaktadır. Ancak en kısa zaman da 81 il ve ilçelerinde şubeleri ile hizmete geçecek ve hızla büyümeye devam edecektir. Şuan hizmet veren şubeler İstanbul, Diyarbakır, samsun, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Kocaeli, Kayseri, Konya, Bursa, Gaziantep ve İstanbul şubeleridir. Katılımevim ile alakalı çok daha fazla bilgi almak adına size en yakın şubeye giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Katılımevim AŞ en kısa zamanda sizin şehrinizde de bir şube ile hizmet vermeye başlayacak ve sizi de hayallerinize kavuşturacaktır.