Katılımevim Hesaplama

Katılımevim banka kredileri ve faizleri ile uğraşmadan ev, arsa ve iş yeri sahip olmak isteyen kişilere ev sahibi olma imkânı sunuyor. Yüksek faizler nedeniyle ev alamayan herkese bütçelerine uygun çeşitli fırsatlar sunarak kredisiz ve faizsiz ev sahibi yapıyor. Almak istediği evin taksitlerini ödeyebilen herkes Katılımevim’e katılıp ev sahibi olabiliyor.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim çalışma sistemi ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli yöntemler sunuyor.

Katılımevim Giriş

Katılımevim sistemine katılabilmek için yapmanız gereken ilk şey almak istediğiniz evin değerini belirlemektir. Böylece evin fiyatına ve bütçenize göre taksit sayısı belirleniyor. Size sunulan çekilişli veya çekilişsiz yöntemlerden bütçenize uygun olanı seçip, faiz ödemeden ve banka kredilerine gerek duymadan evinize kavuşabilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Çekilişli sistemde, ev almak isteyenler arasından oluşturulan 40-60-80-100-120 kişilik gruplardaki kişilerin ödediği taksitlerle her ay bir evin bedeli birikir. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile evlerin teslimatı gerçekleştirilir.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim müşterilerine ev sahibi olabilmeleri için çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.