Katılımevim Nedir Katılımevim Şartları

Bir finans organizasyon firması olan Katılımevim, katılımcılarının Türkiye’nin neresinde olursa olsun istedikleri evi aradıkları kolaylıklarla almasına yardımcı olur. İstediği modelde, istediği maliyette eve, arabaya veya mülke faizsiz, peşinatsız ve kredisiz sahip olmak isteyenler Katılımevim firmasının sistemine dahil olmalıdır. Katılımcılarına çeşitli modeller sunmaktadır. Modellerin hepsi faizsizdir. Faizsiz metodlarda peşinatlı ve peşinatsız yöntemler de bulunmaktadır. Katılımevim, katılımcılarının birikimi belli bir noktaya geldiğinde üstünü tamamlar. Katılımcı kendi belirlediği evini veya arabasını alır. Katılımevim’in tamamladığı kalan kısmını ödemeye devam eder.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

İnsanlar günümüzde konaklama veya yatırım amaçlı ev satın almaktadır. Ev ve araba temel ihtiyaçlar arasında olduğundan Evim Evim gibi Katılımevim de daha çok ev ve araba üzerine katılımcılarına destek vermektedir. Ev ve arabanın dışında çeşitli gayrı menkulleri de Katılımevim sistemi aracılığı ile satın almak mümkündür. Katılımevim, katılımcılarına 4 farklı sistem sunmaktadır. Sistemlerin her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Hepsinin ortak özelliği faizsiz olması, taksit tutarını ve vade sayısının katılımcı tarafından belirlenmesidir. Sistemler arasındaki fark peşinatlı veya peşinatsız olması, çekilişli veya çekilişsiz olmasıdır. Katılımevim’in sunduğu sistemler şunlardır:

  • Hızlı Model
  • Rahat Model
  • Sabit Model
  • Esnek Model

Katılımevim Giriş

Katılımevim, aylık taksitlerini ödeyebilecek herkesin katılabileceği bir firmadır. Faizsiz, peşinatsız ve vade farkı ödemeden ev, araba ve gayrı menkul sahibi olmak isteyenler Katılımevim’e başvurabilir. Firmanın ve katılımcıların güvenliği açısından başvuranların güvenilir olmasına dikkat edilir.

Katılımevim Hesaplama?

Günümüzde finans organizasyonu yapan çok sayıda firma vardır. Katılımevim’i benzerlerinden ayrına birçok özellik bulunmaktadır. Katılımcılarına sunduğu Hızlı, Rahat, Sabit ve Esnek modeller Katılımevim’in en önemli avantajlarıdır. Çünkü sunulan sistemler katılımcılara maddi durumuna göre ödeme kolaylığı sunmaktadır. Kişi 200 bin liralık ev almak için aylık ancak 2 bin lira ödeyebilecekse 100 ay vadeli gruba dahil olur. Hesaplama yaparken evi fiyatının üzerine organizasyon ücreti eklenmelidir. Sistemden ayrılmak isteyen ödediği bütün parayı kuruşu kuruşuna alır. Fakat organizasyon ücretini alamaz.

Katılımevim Kampanyaları

Hayalindeki eve ve arabaya daha kısa sürede sahip olmak isteyenler Katılımevim’in Erken Teslim kampanyasından yararlanabilir. Ev sahibi olmak veya diğer mülkleri zorlanmadan satın almak Katılımevim’in çeşitli zamanlarda yaptığı kampanyalar ile daha kolay olmaktadır. Az Az Öde, Ekonomiye destek, Öğretmenlere özel firmanın yaptığı kampanyalar arasındadır.