Katılımevim Şartları

Her kişinin kendine özel ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları ya da hayalinizdeki eve faiz ödemeden aylık gelir durumunuza uygun olarak karşılanması çok güzel olurdu. Katılımevim, vade farksız, hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş. Tasarrufa dayalı faizsiz finans sistemi ile ayrıcalıklı olabilirsiniz. Katılımevim’ de sadece ev değil, araba, arsa, işyeri, gayrimenkul ve birikim yapabilirsiniz.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ev, araba ya da başka bir mülk ne satın almak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından alacağınız mülkün değeri ve aylık gelir durumunuza göre 20-240 kişilik gruplar oluşturulmaktadır. Seçilen kampanyaya göre teslim tarihi değişmektedir.

Katılımevim Giriş

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Bankalarda uygulanan faiz, peşinat ya da kefil isteme durumları Katılımevim’ de bulunmamaktadır. Çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar vade farksız ve faizsiz olması en büyük avantajdır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim’de çeşitli kampanyalar hazırlamışlardır. Ev almak isteyen kişiler için uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.