Katılımevim sistemi nedir?

Katılımevim, ülkemizdeki alt ve orta gelire sahip olan vatandaşların ev sahibi olmasını kolaylaştıran bir sistemdir. Tasarrufa dayalı, fark ödemeksizin, faizsiz ev sahibi olmayı sağlayarak bilinen ev alma yöntemlerini yeniden şekillendirmektedir. Hızlı teslimat avantajlarına sahip olan sistemde vatandaşlar ödeme şekillerini kendileri belirlemektedir. Dünyada ve Türkiye’de bir ilki başaran Katılımevim sistemi uygun fiyatlarla, profesyonel sistemiyle faiz ödemeden mülk sahibi olma imkanı tanımaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ülkemizde faiz oranlarının ve ev fiyatlarının yükselmesi ile birlikte Evim Evim gibi ev sahibi olma sistemleri gelişmeye başladı. Katılımevim, tasarruf yöntemi ile ev alma fırsatı tanımaktadır.

Katılımevim Giriş

Birikimi olmayan, bankaların prosedürleri ile uğraşmak istemeyen ve faizsiz ev sahibi olmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Katılımevim sistemine giriş yapabilir.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim sistemiyle ev almak isteyen müşteriler kendilerine en uygun yöntemi belirleyerek sisteme dahil olurlar. Satın alacağı evi kendi belirleyen müşteriler evin fiyatının üzerine yalnızca organizasyon ücretini eklemelidir.

Katılımevim Kampanyaları

Konut kredisi alarak ev sahibi olmak oldukça masraflı olduğundan pek tercih edilmemeye başladı. Özellikle yaşam şartlarının zorlaşması peşinatı biriktirmeyi de zorlaştırdığından kredi yerine farklı yöntem arayışları artış gösterdi. Vatandaşların peşinatsız, faizsiz, kredisiz ev arayışlarına karşılık veren Katılımevim çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerine avantajlar sunmaktadır.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.