Kendi evi olmasını isteyen kişilere destek

Herkes kendine ait bir evi olmasını ister. Ancak ev almak çok kolay değildir. Ev sahibi olmak için aileden bir miras kalması ya da bankalardan kredi çekilmektedir. Kredi sistemlerinde uygulanan faiz oranları nedeni ile pek çok kişi tercih etmemektedir. Hem ekonomik durumunuza göre hem de kendi seçtiğiniz eve sahip olmanın yolu da bulunmaktadır.

Katılımevim, hazırlamış oldukları çeşitli kampanyaları ile ev sahibi olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Faizsiz olması ve ödeme planının sizler tarafından belirleyerek hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması katılım şartlarını sağlamanız halinde kampanyalara katılabilirsiniz.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilmenizi sağlayan çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Satın almak istediğinizin evinin değerinin belirlenmesi ile sizin için en uygun kampanya seçilmektedir. Peşinat vermek zorunlu değildir. Verilmesi halinde ödeme süresi kısalmaktadır.

Kendi evi olmasını isteyen kişilerin aylık gelir durumuna göre ödeme planı hazırlanmaktadır. Seçilen kampanyaya göre zamanı geldiğinde eviniz teslim edilmektedir.

Katılımevim Giriş

Kredi çekmeden ev satın alınabilirsiniz. Faiz uygulaması olmadan ve peşinat ödemesi olmayan çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Katılımevim’de kendilerine ait bir evi olmasını isteyen kişilere yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Hesaplama

Satın almak istediğiniz evin değeri 180000 TL olsun. Kampanyalarda çeşitli kişi sayılarından oluşan gruplar bulunmaktadır. Sizi 120 kişilik bir gruba dahil ettiler. 120 kişi demek 120 taksit anlamına gelmektedir. Peşinat verirseniz peşinat anaparadan düşülmektedir. Kalan miktar 120 taksite bölünerek aylık ödenecek tutar belirlenmektedir. Peşinat vermemiş iseniz ayda 1500TL ödemeniz gereken taksit tutarıdır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim,ev alma kampanyaları 3 tanedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.