Nedir bu Fuzulev? Fuzulev Şartları

Herkes kendine ait bir evi olmasını ister. Ancak ev almak çok kolay değildir. Ev sahibi olmak için aileden bir miras kalması ya da bankalardan kredi çekilmektedir. Kredi sistemlerinde uygulanan faiz oranları nedeni ile pek çok kişi tercih etmemektedir. Hem ekonomik durumunuza göre hem de kendi seçtiğiniz eve sahip olmanın yolu da bulunmaktadır.

Fuzulev, hazırlamış oldukları çeşitli kampanyaları ile ev sahibi olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Faizsiz olması ve ödeme planının sizler tarafından belirleyerek hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması katılım şartlarını sağlamanız halinde kampanyalara katılabilirsiniz.

Fuzulev Nasıl Çalışır?

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilmenizi sağlayan çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Satın almak istediğinizin evinin değerinin belirlenmesi ile sizin için en uygun kampanya seçilmektedir. Peşinat vermek zorunlu değildir. Verilmesi halinde ödeme süresi kısalmaktadır.

Kendi evi olmasını isteyen kişilerin aylık gelir durumuna göre ödeme planı hazırlanmaktadır. Seçilen kampanyaya göre zamanı geldiğinde eviniz teslim edilmektedir.

Fuzulev Giriş

Kredi çekmeden ev satın alınabilirsiniz. Faiz uygulaması olmadan ve peşinat ödemesi olmayan çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Fuzulev’de kendilerine ait bir evi olmasını isteyen kişilere yardımcı olmaktadır.

Fuzulev Hesaplama

Satın almak istediğiniz evin değeri 180000 TL olsun. Kampanyalarda çeşitli kişi sayılarından oluşan gruplar bulunmaktadır. Sizi 120 kişilik bir gruba dahil ettiler. 120 kişi demek 120 taksit anlamına gelmektedir. Peşinat verirseniz peşinat anaparadan düşülmektedir. Kalan miktar 120 taksite bölünerek aylık ödenecek tutar belirlenmektedir. Peşinat vermemiş iseniz ayda 1500TL ödemeniz gereken taksit tutarıdır.

Fuzulev Kampanyaları

Fuzulev,ev alma kampanyaları dört tanedir. Bu kampanyalar zaman tasarruflu model, sabit teslim modeli, tüfe endeksli model, çekilişsiz modeldir.

Ev sahibi olmak isteyen kişilerden oluşan 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 200 ve 240 kişilik gruplar oluşturulmaktadır. Zaman tasarruflu model ve sabit teslim modelinde evin değeri ve ödeme planınıza göre bu grupların içine dahil olunmaktadır. Evinizi teslim alma tarihiniz noter huzurunda yapılan çekilişler ile belirlenmektedir.

Çekilişsiz modellerde ise çekiliş yapılmaz. Bu kampanya ile ev almak isterseniz üç seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlar vade ortası model, peşinatlı erken teslim modeli ve ara ödemeli erken teslim modeli bulunmaktadır.

Vade ortası modelde taksit bedeli her ay aynıdır. Peşinatlı erken teslim modeli ile peşinat ödemesi yapılmaktadır. Ara ödemeli; her ay taksitler halinde değil belli dönemlerde ödeme yapılmaktadır. Belirlenen taksitlerin yarısının ödenmesi ile ev teslim edilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam