Peşinatlı Erken Teslim Yöntemleri

Ev almak istiyorsanız ve yeterince de birikiminiz varsa, peşinatlı erken teslim ev sahibi olmak için yöntemler sizi yakından ilgilendiriyordur. Ev almak isteyenler için son dönemde popüler hale gelen ve adında çokça söz edilen farklı yöntemler söz konusu. Peşinatsız ev, taksitle ev, kredisiz ev, kira öder gibi ev şeklindeki farklı kampanyaları hepimiz sıkça duyuyoruz.

Bankalar tarafından düzenlenen ev kredisi kampanyaları yanı sıra finans kurumları, inşaat firmaları ve faizsiz yardımlaşma yöntemi veya katılım bankacılığı ya da katılıma dayalı finans kurumları tarafından hazırlanan kampanyalar ile kira öder gibi konut sahibi olabileceğiniz uygun koşullar var. Bunların yanı sıra peşinat ödeyerek daha küçük taksitle ev alma veya daha erken teslim imkânları da sunuluyor.

Peşinatla Erken Teslim Yöntemleri Nasıl İşler?

Ev sahibi olmak, kiradan kurtulmak için en kolay yol hiç kuşkusuz ki belirli peşinat ile ev alma girişiminde bulunmaktır. Peşinatınız ne kadar çok ise ve ne kadar yüksek taksitler öderseniz o kadar erken ev sahibi olursanız. İster senetle ev, ister banka kredisi ile ev, ister kredisiz ev, ister faizsiz ev yöntemlerini kullanın bu kural çok fazla değişmeyecektir.

Bankalardan konut kredisi alırken de peşinatınızın olması büyük avantajdır. Bilindiği gibi bankalar müşterilerine konut kredisi verirken konut bedelinin tamamını vermezler. Finans kurumları ve katılım kurumlarından ev alırken de peşinatınız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Peşinatla ev alırken peşinat miktarını, ödeyeceğiniz taksit miktarını, vade sayısını siz kendiniz bütçenize en uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Katılım Kurumlarından Peşinat İle Erken Teslim Ev

Katılım kurumlarından faizsiz ev almak isteyenler bu kuruma belirli bir katılım bedeli dâhilinde katılırlar. Burada işleyen sistem oldukça basittir. İstediğin kadar peşinatla taksitle ev al kuralına göre işler. Katılımcılar, kendi bütçelerine uygun olarak belirlenen gruplarda her ay bir katılımcının ev sahibi olabileceği kadar parayı sisteme aktarırlar. Kuraya dayalı olarak veya sabit sistem, hızlı sistem gibi farklı metotlar ile faizsiz, taksitle, istenilen peşinat miktarı ile bütçenizi zorlamadan ev sahibi olabilirsiniz. Kiracıya ev sahibi olmanın yolu açan bu kurumlar yıllardır insanları ev sahibi yapıyorlar. Bu kurumların aracılığı ile istediğiniz yerde istediğiniz ev veya herhangi bir gayrimenkul sahibi olmanız mümkün.

katilimevim-sabit-reklam