Peşinatsız Araba Almak İçin Bu Fırsatları Kaçırmayın

Araç kampanyaları birbirinden farklı seçeneklerle devam etmektedir. Peşinatsız araba alımlarında araba ile ilgili tüm işlemlerin fiyata dahil olmasında fayda vardır. Farklı firmalar farklı seçeneklerde fırsatları insanlara sunmaktadır. Araç ister sıfır olsun ister 2. El olsun kampanyalar aracın tamamı için peşinatsız seçenekleri kapsamaktadır.

Araba firmaları bankalar ile ilgili bir işlem yapılmasını istese de firmalar bu banka işlemlerini kendileri yürütmektedir. Uygun ödeme şekilleri ve taksitlerle araba kampanyaları fırsatlarını kaçırmayın. Kampanyalar içeriğinde vade uzunluklarını kapsarken aynı zamanda taksitleri belli ay öteleme imkanı da sunabilmektedir.

Peşinatsız Araba Fırsatları 

  • Finans kurumları ve bankalar araba için taşıt kredisi verirken peşinatsız araba olarak değil, aracın %70 ini karşılayacak şekilde kredi kullandırır. Ama bu kredilerin dışında da banka kampanya yapmış ise taşıtın tamamı için de peşinat verilmesine gerek kalmadan kredi verebilmektedir. Bu durum için banka kredi notunuzun iyi olması gerekir. Banka kredi notu kullandığınız banka ile ilgili hem kredi hem kredi kartları ürünlerini düzenli olmasına göre belirlenir.
  • Bazı bankalar otomobil firmaları ile anlaşma yaparak peşinatsız araba kampanyaları oluşturmak için firmalarla entegre çalışır.
  • Dönem olarak farklı zamanlarda araç firmaları ve markaları da aracın tamamına kredi verebilmektedir. Bu durumda taksitle araba alma seçeneği cazip hale gelmektedir.
  • Halkbank, denizbank, ziraat bankası, garanti bankası, vakıfbank, iş bankası dönem dönem peşinatsız sıfır araba ya da ikinci el için arabada da kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu seçenekler kullanılarak banka kredisi ile araba alma imkanı da bulunabilir.
  • Gün mantığı ile kurulmuş bazı firmaların peşinatsız kampanya imkanlarından yararlanılarak yine peşinatsız araba alma imkanı olabilmektedir.

Peşinatsız Araba Kampanyaları

Birikimi olmayanlar için ve uzun süre bir kenara birikim yapamayacaklar için peşinatsız araba kampanyaları oldukça cazip seçeneklerdir. Bunun yanında kampanyalarda senetle araba alma seçeneği de olabilmektedir.

Senetle araba imkanı daha çok galericiler tarafından alıcılara sunulan hizmetler arasındadır. Daha çok büyük şehirlerde olan galericiler tarafından çok sık tercih edilir. Çünkü büyük şehirlerde araba alım satımı daha çok gerçekleşmektedir.

katilimevim-sabit-reklam