Peşinatsız Araba Almak İstiyorum 2019

İnternetten ya da galeriden bir araba görüp beğendiniz. Araba mükemmel! Ama maddi durumunuz o arabayı almaya uygun değil. Size, o arabayı satın almanın 2019 yılı şartlarına göre peşinatsız, faizsiz mümkün olabileceğini söyleseydik ne derdiniz?  Mümkün değil dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat Katılımevim peşinatsız araba almak istiyorum 2019 ile bunun mümkün olacağını söyleseydik, fikriniz değişir miydi acaba? Bu konuda kampanyasını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Peşinatsız, Faizsiz Üstelik Taksitle Araba Sahibi Olmak Nasıl Bir şey Acaba?                          

Peşinatsız araba sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey kurumumuza başvurup, size uygun katılım modellerinden birini seçmekle gerçekleşecektir. Ufak taksitlerle birikim yapıyorsunuz ve belirlediğiniz süre sonunda hayalini kurduğunuz arabaya sahip oluyorsunuz. Kefilsiz ve ön koşulsuz katılım ile seçeceğiniz araba hangi model, hangi marka olursa olsun firmamızın sağladığı faizsiz koşullarla sizin olabilmektedir.

‘Faiz Ödemekten Sıkıldım’ Diyenler Bu Sistem Tam Size Göre

4 farklı katılım modelimiz bulunmaktadır.

Rahat Model: Finans miktarının katılımcısı tarafından belirlendiği bir modeldir. Katılımcılar alacakları arabanın değerine göre belirlenen bir katılım bedeli öder ve bunun dışında başka bir ücret ödemez. Örneğin 40 ay birikimli bir ödeme seçtiğinizde ayda sadece 750 TL ödeyerek 30.000 TL’lik bir otomobile sahip olabilirsiniz. Burada Katılımevim aldığı katılım bedeli sadece 2.400 TL’dir.

Hızlı Model: Taksitle araba sahibi olmada biraz daha aktifleşmiş halidir. Katılımcı taksitlerini belirledikten ve katılım payını ödedikten sonra, belirli aralıklarla taksitlerin arttırılması ve sürenin daha erkene çekilmesi modelidir. Örneğin, 750 TL öderken 1.500 TL’ye çıkarılan taksitlerle süre hemen hemen yarıya kadar düşürülebilmektedir. Ancak katılım payı finans miktarına göre ayarlandığı için değişmeyecektir

Sabit Model- Esnek Model: Bu modellerde kura uygulaması yoktur. Katılımcı taksitleri öderken hedef belirlediği finans miktarının yarısını geçtiğinde parası teslim edilir ve taksitle araba sahibi olması sağlanır. Hedefimiz, dinimizin alışverişi helal, faizi haram kılmasını temel alarak insanımızı faizsiz araba sahibi yapmaktır.

peşinatsız araba almak istiyorum 2019  kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 444 11 000 veya 0532 013 14 72 Katılımevim WhatsApp hattına başvurabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam