Peşinatsız Araba Senetle Alabilir miyim?

Günümüz koşullarında araba, artık lüksten çok ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle mega şehirlerde, mesafelerin artması, nüfus yoğunluğuna bağlı olarak toplu taşım araçlarının az ve kalabalık olması ve özellikle kadınların iş hayatında aktif olması kişileri Taksitle Araba almaya yönlendirmiştir. Satın alma seçenekleri düşünüldüğünde peşinatsız araba senetle alabilir miyim? Şeklinde sorular sorulmaya başlamaktadır.

Bir çok kimse banka kredisi ile araba alma yolunu seçerken, kimileri Faizsiz Araba almak için farklı yollar denemektedir. Büyük araba galerilerinden Senetle Araba alanların sayısı az değildir. Elbette, peşinatsız Araba almak için bu tarz galerilere başvurulabilir. Ancak bilinmesi gereken şey, her galerinin senetle araba vermeyeceğidir.

Üstelik peşinatsız araba için senet düzenleyen galerilerin çoğunun uyguladığı faiz oranları öyle yüksektir ki, araba fiyatının en az iki ya da üç katına ulaşılabilir.  Araba taksidi bitmeden ödeme güçlüğü yaşanır ise, araba sahibi başkasına devredilebilen bu senetleri ödemek zorunda kalabilir. Bu ücret kendi araba değerinden çok daha üst miktarlara ulaşabilir.

Peşinatsız arabayı senetle almak isteyenler bu riskleri gözardı etmemelidir. Zaten, bir çok galeri senetle araba vermemekte bunun yerine anlaşmalı olduğu banka kredilerine yönlendirmektedir. Bu da yüksek demektir. Yani kişiler her koşulda, mağdur olabilmektedir.

Peşinatsız Senetsiz Araba Alabilir miyim?

Artık Katılımevim farkıyla sadece araba değil Kredisiz Ev alabilmekte mümkündür. Kiracıya Ev sloganıyla yola çıkan firma, kişileri araba sahibi de yapmaktadır. Kiradan Kurtulmak isteyenlerin güvenli tercihi olan Katılımevim farkıyla, artık araba sahibi olmak da mümkün.

Bunun için senede gerek yok. Tek tuşla internet sitesinden ya da müşteri temsilcileri yolu ile bilgi alınabilir.Güven tercih edenler için tek adres olan Katılımevim’i yerinde ziraet ederek ayrıcalıklarından yararlanılabilir.

Katılımevim’de Ev Ve Araba Almanın Ayrıcalıkları

Kredi borcuna girmeden, Faizsiz Ev alabilmek Katılımevim’le mümkündür. Üstelik Peşinatsız Ev almanın rahatlığı da cabasıdır. Katılımevim farkıyla Senetle Ev riski de ortadan kalkmaktadır. Kendi bütçesine uygun koşullardan birini tercih edip, Kira Öder Gibi ev almak artık mümkündür.

Sadece ev değil, taşıt kredisine girmeden araba almanın avantajını da Katılımevi ile kullanılabilir.. Ön ödeme, senet derdi, faiz, dosya masrafı ödemeden, Araba ya da evin başkasına satılacağı korkusu yaşamadan en güvenilir firma Katılımevim ayrıcalığıyla ev ve araba almak mümkündür. Böylece peşinatsız araba senetle alabilir miyim? Gibi soruların hepsi bu katılım ile cevap bulmuş olacaktır.