Peşinatsız Araba Taksitle Ödeme İmkânı

Türkiye’deki çoğu kredilerin karmaşık yapısı ev, araba almak isteyen insanların kafalarını fazlasıyla karıştırmaktadır. Özellikle önceden kullandıkları kredilerde sıkıntı çekip, hacizlerle beli bükülenler, bu gereksinimleri elde etme için farklı yöntemlere yönelme eğilimi göstermektedir. Bu aşamada Katılımevim firmamızın sunduğu ödeme kolaylıklarından ve özellikle peşinatsız araba taksitle ödeme imkanı sahibi olunabileceğinden haberdar olmanızı isteriz.

Faizsiz, Peşinatsız, Taksitle Araba Sahibi Olma Yöntemleri Nelerdir?

Faizsiz hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeye çalışan firmamızın sunduğu 4 çeşit modeli vardır. Bunlar rahat model, hızlı model, sabit model ve esnek modeldir.  İki Modelde kura uygulaması diğer iki modelde ise kura uygulaması yoktur. Katılımcı rahat ve hızlı modeli tercih ettiğinde finans teslimi kura ile yapılır. Belirlenen ay geldiğinde ise hiçbir ek ücret ödemeden faizsiz araba sahibi olmaktadır.

Rahat Model:

Finans miktarının katılımcısı tarafından belirlendiği bir modeldir. Katılımcılar alacakları arabanın değerine göre düşük bir katılım bedeli öderler. Bunun dışında başka bir ek ücret ödemezler. Örneğin 60 ay birikimli bir ödeme seçtiğinizde ayda sadece 500 TL ödeyerek 30.000 TL’lik bir otomobile sahip olabilirsiniz. Burada Katılımevim aldığı katılım bedeli sadece 2.700 TL’dir. Buna kısaca peşinatsız araba sahibi olma yöntemi de diyebiliriz.

Hızlı Model:

Taksitle araba sahibi olmada bu model rahat modelin biraz daha aktifleşmiş halidir. Katılımcı taksitlerini belirledikten ve katılım payını ödedikten sonra, belirli aralıklarla taksitlerin arttırılması ve sürenin daha erkene çekilmesi modelidir. Örneğin, 500 TL öderken 1.000 TL’ye çıkarılan taksitlerle süre hemen hemen yarıya kadar düşürülebilmektedir. Ancak katılım payı finans miktarına göre ayarlandığı için değişmez.

Sabit Model:

Bu modelin en belirgin özelliği kura uygulaması olmayışıdır. Katılımcı belirlediği taksitleri öderken hedef belirlediği finans miktarının yarısına ulaştığında parası teslim edilir ve faizsiz araba sahibi olmanın keyfini yaşar. Notere gider ve istediği arabanın devrini teslim alır. Diğer modellerde olduğu gibi bu modelde de hiçbir belge talep edilmez. Nüfus cüzdanı olması yeterlidir.

Esnek Model:

Bu modelin de en belirgin özelliği kura uygulaması olmayışıdır. Ancak sabit modelden bir farkı standart bir meblağ biriktirme kuralı olmadan maddi durumunuza göre taksit tutarlarınızı değişken yapabilmektesiniz. Örneğin ara ödeme yaparak birikim hedefinize daha çok yaklaşabilir, taksilerinizi azaltarak faizsiz arabaya sahip olabilirsiniz. Peşinatsız araba taksitle ödeme imkanı  detaylı bilgi almak isterseniz 444 11 000 veya 0532 013 14 72 Katılımevim WhatsApp hattına başvurabilirsiniz.