Peşinatsız Bankasız Ev

Yaşam koşullarının ağırlaştığı ve bir çok kimsenin geçim sıkıntısı çektiği ülkemizde, kişilerin en büyük sorunlarından biri kira derdidir. Asgari ücretle çalışan bir kimsenin yaklaşık olarak maaşının yarısı kiraya gitmektedir. Bunun için bir çok kimse Kiradan Kurtulmak için çareler arar.

Tüm kiracıların dileği Ev Sahibi Olmak ve maddi manevi kira yükünden kurtulmaktır. Ancak, kiracının güvenli olması nedeniyle tercih ettiği bankalar, bir çok kişinin ihtiyacına cevap verememektedir. Çünkü bankalar öncelikle Peşinatsız Ev vermemektedir. Yani kişinin belirli bir miktar peşinatının olması şartı vardır. Ayrıca, peşinat bulunsa bile, dosya masrafı, ana paraya eklenen faiz oranları ve kişi için uygulanan hayat sigortası ile ev kendi fiyatından iki kat fazlasına çıkmakta, bu da kişiyi sıkıntıya koymaktadır.

Peşinatsız ve bankasız ev almak isteyenler diğer bir alternatif olarak konut projeleri ie kişileri ev sahibi yapacaklarını duyuran firmalara yönelirler. Ancak, devlet güvencesi altında olmayan inşaat firmaları, evi inşaattan satarken ödemeler için senet düzenleyebilir. Senetle Ev, riskli bir yoldur. Kötü niyetli kişilerce farklı amaçlar için kullanılabilir.

Ev ve Araba Almak İçin En Güvenli Seçenek-Katılımevim

Kişilerin Kira Öder Gibi ev sahibi olmalarına olanak sağlayan farklı bir seçenek vardır. Katılımevim; sunduğu seçeneklerle her ay bir üyesini kira derdinden kurtarmaktadır. Katılımevimde, banka kredisi olmadığı için Faizsiz Ev almak mümkündür. Kiracıya Ev kampanyası sunan firma, sadece ev kampanyası ile değil, araç almak isteyenleri de düşünmektedir. Bunun için yine banka kredisi istemeyenlere Faizsiz Araba sahibi olmak için fırsat sunmaktadır. Bu kampanyalarda Peşinatsız Araba almanın ayrıcalığını yaşamak mümkündür. Katılımevim farkıyla Ev almak ne kadar kolaysa aynı şekilde araba sahibi olmak da o kadar kolaydır.

Katılımevim Seçenekleri Nelerdir?

Katılımevim farkıyla Taksitle Ev Alma döneminde yeni bir çığır açılmıştır. Firmanın sunduğu ödeme seçenekleriyle, tamamen kendi bütçesine uygun olarak düzenleyeceği ödeme koşullarıyla, bankasız senetsiz, faizsiz, üstelik Taksitle Araba ve ev sahibi olmak çok kolaydır.Yapılacak şey Katılımevim şubelerini ziyaret edip, kendi koşullarına uygun şartlarde ev ve araba sahibi olmaktır.