Peşinatsız Ev Kampanyaları

Herkesin hayali ev sahibi olmaktır. Ev sahibi olurken bütçelerin sarsılmaması ve faiz ödemeden alınan evler kişiler için daha büyük artılar sağlamaktadır. Bunun için peşinatsız ev kampanyaları katılımevim sisteminde bulunmaktadır. Bu kampanya modelleri şu şekildedir; Hızlı model sistemde kişilerin çok tercih ettiği modeller ve kampanyalar arasındadır. Hızlı şekilde ev sahibi olmak isteyenler ve faizsiz ev almak isteyenler bu kampanyayı tercih etmelidir.

Sabit modelde kişilerin ödeyeceği taksitler sabittir. Kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olunur. Bu kampanya da da diğerlerinde olduğu gibi gruplar vardır ve kura sistemi işlemektedir.

Faizsiz Ev Sisteminden Kimler Yararlanabilir 

Peşinat vermeden ve faiz ödemeden taksitle ev alma kampanyalarından herkes yararlanabilir. Bunun için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Ve kişilerin ödemelerini düzenli yapabilmesi için kesinlikle taksitleri ödeyebilecekleri düzenli bir gelire sahip olmaları gerekmektedir.

Sisteme dahil olanlar ve kiradan kurtulmak için kampanyaların fırsatlarından yararlanmak isteyenler istedikleri yerden alacakları evi kendileri seçmektedir. Alınan ev kişilerin istediği şehirden seçecekleri şekilde olmalıdır. Bu sistemde amaç kişilerin parasına faiz ödemesi sokmadan birikim yapmalarını sağlamaktır.

Taksit ödemeleri ne kadar uzun olursa olsun taksitle ev al seçeneğinde vade farkı bulunmaz. Bu sisteme ilk girerken yapılan katılım payı ödemesi dışında herhangi bir ödeme yapılmaz. Bunlar sisteme dahil olmak isteyenler için artılar sağlar.

Küçük Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olmak Mümkün Mü

Ev almak isteyenler için bu durum kesinlikle önemli. Kişiler az az ödeme yaparak kendi evlerinin sahibi olabilirler. Ev almak herkesin hayali ve bu hayal için çalışan herkes sonunda istediği eve kavuşmak ister. Ve evet küçük küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkündür. 

Bunun için yapılması gereken tek şey bütçe yönetimi yapabilmektir. Bütçeden düzenli aylık ayrılacak miktar faizsiz ev almak için yeterli olacaktır. Önemli olan kura sisteminde evler çıkana kadar kirada oturulmaya devam edilecekse bütçeden mutlaka kira gideri de hesaplanmalıdır. Alınacak ev proje aşamasında iken de alınabilir. Ev sahibi olmak isteyenler istedikleri evi seçebilir ve evin fiyatını yine istedikleri şekilde ayarlayabilirler. Bu durumda herhangi bir kısıtlama yoktur.

katilimevim-sabit-reklam