Peşinatsız Ev Kredisi Garanti

Kira, bir çok kişinin büyük derdidir. Her sene artan kira bedellerinin yüksekliği, ev sahibi ile kiracı arasında çeşitli nedenler oluşan sorunlar ya da evin kiracıya sıkıntı yapan olumsuzlukları, kişileri kiradan kurtulmak için farklı alternatiflere yönlendirmiştir. Bunlardan biri de peşinatsız ev kredisi garanti şeklinde sunulan seçeneklerdir.

Piyasada birçok konut projesi ile birlikte Ev Almak isteyenlere uygun şartlarda öneriler sunan firmalar bulunmaktadır. Ancak, bu firmaların devlet destekli olanların haricinde özellikle Senetle Ev satışında bulunanlara pek fazla itibar etmemek gerekir.

Çünkü, basında da sıkça görüldüğü üzere, Kiracıya Ev kampanyası yapan bu kuruluşlar, inşaat tamamlanmadan kişilerin ödedikleri ücretle birlikte bırakabilmekte, mağdur bırakabilmektedir. Bu sadece evle alakalı değil, aynı şekilde Taksitle araba almak isteyenlerinde başlarına aynı talihsiz olaylar gelebilmektedir.

Araba sahibi olmak isteyen kişiler, maalesef kötü niyetli kişilerle karşılaşabilmekte, Senetle Araba almak isterken, senetleri başkasına devredilip daha büyük borç altına girebilmekte ve ödediği meblağ ise boşa gidebilmektedir.

Kredi Çekerken Banka Tercihi

Hem yasal olması, hem de devlet güvencesi altında olması sebebiyle bir çok kişi Ev Sahibi Olmak için bankaları tercih etmektedir. Ancak, bankaların çoğu alınacak ev bedelinin %20-25 lik kısmını peşinat olarak kişinin ödemesini talep etmektedir. Peki peşinat olmayan kişilerin Peşinatsız Ev sahibi olması için bankaların sunduğu alternatifler nelerdir?

Garanti BBV ev sahibi olmak  isteyenlere ev bedelinin %100 ünü yani tamamını kredi olarak veriyor. Ancak bazı şartları var. Öncelikle, ev almak isteyen kişinin daha önceden bir evinin daha olması gerekiyor. Çünkü bu kredi verilirken hem ilk sahip olduğu ev, hem de alacağı ev ipotekleniyor. Üstelik faiz oranları epeyce yüksek. Hal böyle olunca bu bankanın sunduğu avantaj pek avantaj olarak görülmüyor. Evi olmayan kişi krediye de başvuramıyor. Peki Kira Öder gibi ev sahibi olmanın başka yolu yok mu? Elbette var; Katılımevim..

Katılımevim Ayrıcalıktır

Artık, Kredisiz Ev sahibi olmak mümkün. Bunun için Katılımevim’in ayrıcalıklı dünyasına adım atmak yeterlidir. Sadece ev değil, araba almak da çok kolay. Üstelik Peşinatsız ve Faizsiz Araba almak için Katılımevim ailesine katılmak yeterlidir.

Böylece artık ihtiyaç olan araba ve ev sahibi olmak mümkün olacaktır. Katılımevim;  Peşinatsız Araba ve ev için tüm şubelerinde hizmet vermektedir. Peşinatsız ev kredisi garanti şeklinde sunulan seçenekler ile ev sahibi olmak mümkün olmaktadır.