Hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirsiniz

Barınma ihtiyacını insanlar kirada veya kendi evlerinde konaklayarak karşılar. Kısa süre kirada oturmak maddi olarak sıkıntı oluşturmaz. Fakat uzun süre kirada kalmak tamamen maddi kayıp anlamına gelir. Yılarca yüksek miktardaki kira bedelini ödeyen kiracılar ev sahibi olamamaktadır. Katılımevim, en güncel ve en güvenilir yöntemleri kullanarak katılımcılarına hizmet vermektedir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

İnşaat sektöründe uzun yıllar aktif olarak yer almış Katılımevim, Evim Evim gibi tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteme sahiptir. Katılımevim ile sadece ev alınmaz. Ev, araba, ofis, arsa ve çeşitli gayrı menkuller alınabilir. Vade farkı, faiz, ara ödeme, dosya masrafı gibi ekstralar olmadan ev, araba ve gayrı menkul sahibi olma imkanı verir. Ülkemizin herhangi bir yerinde, istenilen özelliklere sahip evi almak için Katılımevim’in modellerinden birine dahil olmak yeterlidir.

Katılımevim’ de ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunulur. Müşterilerimiz aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyerek hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirler.

Katılımevim Giriş

Yüksek, orta ve dar gelirli vatandaşların faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Katılımevim fırsatlarından yararlanabilmek için öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekir. Dünyanın veya Türkiye’nin herhangi bir yerindeki 18 yaşını doldurmuş T.C vatandaşı sisteme katılıp evini, arabasını, arsasını veya diğer mülklerini alma şansına sahiptir.

Katılımevim Hesaplama?

Avantajlarla dolu Katılımevim hizmetleriyle ev almak isteyenler planlamalarına alacakları evi belirlemekle başlamalıdır. Katılımcılara ödeme durumlarına göre seçenekler sunulur.

Katılımevim Kampanyaları

Yüksek faiz ödemesi, dosya masrafı, vade farkı olmaksızın ev sahibi olmak isteyenlere Katılımevim çeşitli zamanlarda çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Sunulan kampanyaların içerikleri farklılık gösterir. Evi ucuza mal etmek, taksitleri kendi belirleyerek ödemelerden bunalmamak, peşinat ödemeden kira öder gibi ev sahibi olmak için kampanyalardan yararlanılmalıdır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.