Peşinatsız Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu Katılımevim

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2013-07-05 15:32:25Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Kira oturan ve ev sahibi olmak isteyen kişilerin alacakları ev ile ilgili finansman sorununu çözmeleri gerekmektedir. Taksitle ev al ve kira ödemek yerine ev taksiti öde düşüncesiyle ev almaya karar verilse de özellikle konut kredisi ile ev alırken bir miktar peşinat olması gerekmektedir. Çünkü konut kredisi alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kullandırılır. Peşinatı olmayan ve peşinatsız ev alma düşüncesinde olan kişiler peşinatsız ev alma seçeneklerinden birini seçerler. Katılımevim peşinat ödemeden kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için farklı ev sahibi olma modelleri sunmaktadır.

Katılımevim ile Nasıl Ev Sahibi Olurum?

Her gelir durumunda ve herkesin bütçesine göre bir ödeme planı ile ev almak isteyenler için Katılımevim’de farklı ödeme seçenekleri vardır. Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model olmak üzere farklı katılım modelleri ile kira öder gibi ödemelerle ev almak mümkündür. En çok tercih edilen rahat modelde ev almak isteyen kişiler bir araya gelirler ve bu kişiler tarafından her ay taksit olarak belli bir tutarda para toplanır. Bu toplanan para ile her ay gruptaki bir kişi ev sahibi olur. Ev sahibi olacak kişi noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenir. Çekilişte çıkan kişi toplanan para ile istediği lokasyondan ev alır. Gruptaki kişilerin yarısı ev sahibi olunca ev sahibi olamayan diğer yarısı da ev sahibi olur. Bu katılım modeli ile kiradan kurtulmak isteyen birçok kişi ev sahibi olup kendi evlerinde mutlu ve huzurlu yaşamaktadırlar.

Konut kredisi dışında da ev finansmanı için bir seçenek olması faizsiz ev almak isteyen kişilerin Katılımevim’in finansman seçenekleri ile ev almalarını sağlamıştır. Katılımevim’in konusunda uzman ve güvenli danışman kadrosu ile her bütçeye uygun bir finansman seçeneği seçilerek kira yerine ev taksiti ödeyen birçok aile ev sahibi olmuştur.

Katılımevim ile Ev Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

Katılımevim’in ev alma modellerinden birini seçip taksitle ev alma kararı veren kişiler evrak prosedürleri ile de çok uğraşmak zorunda kalmazlar.  İstisnai durumlar haricinde sadece nüfus cüzdanı ile başka belgelere gerek kalmadan Katılımevim’de senetle ev alma süreci başlar.

katilimevim-sabit-reklam