Peşinatsız ev ve araba almak isteyenlere fırsat

Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen kişilerin belirli bir sistem içinde birbirlerinin alımını finanse ederek faizsiz ev alma için kurulmuş bir sistemdir. Sistemin amacı peşinatsız bir şekilde gayrimenkul sahibi olabilmektir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim sisteminin başlıca amacı, peşinatsız ve faizsiz şekilde ev, araba ya da arsa gibi malların alımının yapılmasıdır. Peşinat ödeyemeyecek olan ya da toplu parası olmayan kişiler için faizsiz konut kredisi imkanı sunulmaktadır. Ayrıca sistem sayesinde taksitle araba alımı da yapılabilmektedir.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim firması faiz ve vade farkı olmadan ev, arsa ya da araç sahibi olunmasını sağlayan kurumsal bir firmadır. Faizsiz ev kredisi gibi düşünülebilecek firma sayesinde birçok insan hayallerindeki mülke kavuşabilmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim, müşterilerine yararlanabilecekleri birçok farklı yöntem ve kampanya sunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Ev, otomobil, arsa ya da iş yeri gibi mallara sahip olmak isteyen bütün TC vatandaşları Katılımevim sisteminden faizsiz bir şekilde yararlanabilmektedir. Vadeli araba sahibi olmak isteyen kişiler için de bu sistem oldukça faydalı olarak işlemektedir. Başvurusunu gerçekleştiren ve ödemelerini yapabilecek herkes sisteme dahil olabilir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevim ’in farklı fiyatlarda mallar için ödeme planları bulunmaktadır. Bu planlardan müşteriler kendilerine uygun olanı seçerek senetle araba almak gibi istenmeyen durumlar yerine taksitle uygun şekilde araba alabilmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim sistemi özellikle peşinatsız ev ve araba almak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Ayrıca Türkiye genelinde tapusu bulunan ve fon güvencesinde olan bütün gayrimenkuller(ofis, arsa, ev, arazi ya da ruhsatı olan araçlar) satın alınabilmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim, Türkiye’nin dört bir yanında ev almak isteyen kişiler için hizmet vermektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.