Peşinatsız Senetle Araba

Peşinatsız senetle araba alabilmek için öncelikle senetle araba satışı gerçekleştiren yerler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Ülkemizdeki tüm galeriler senetle araç satışı yapmıyorlar. Bu sebeple öncelikle senet yolu il araba veren galerileri öğrenmek gerekiyor. Peşinatsız senetle araba almak istiyorsanız, önce satın alacağınız araba modeline karar kılmalısınız. Fakat, satın alacağınız arabanın taksitleri senet üzerinden yapılacağı için, normal fiyatından biraz daha yüksek olabileceğini bilmelisiniz. Senetle araba almak konusunda belirlenen yasal yükümlülükler olmadığı için, galeriler fiyatları kendisi belirleyebilir. Bankadan kredi aldığınızda da faiz oranları ile karşılaşırsınız ve bu faizler üzerinden taksitlerinizi ödersiniz.

Wowwo Peşinatsız Senetle Araç Almak

Yeşil Holding tarafından kurulmuş olan Wowwo, senet ile araba satışı gerçekleştirmektedir. Peşinatsız araba satışı gerçekleştiren Wowwo, araç yaşına göre peşinat oranlarında değişiklik sunmaktadır. Örneğin yaşı oldukça büyük olan araçları satın almak istiyorsanız peşinatlarda düşüyor. Neredeyse peşinatsız araç satın almış olursunuz. Genel olarak taksitle araba almak isteyen tüketiciler için uygun avantajlar sunmaktadır.

Oto vadeli Peşinatsız Senetle Araç Almak

Oto vadeli de senetle araba hizmeti veren bir firmadır. 36 ay taksit seçenekleri ile “taksitle araba almak istiyorum” diyenler için peşinatsız olarak araç satışı gerçekleştirmektedir. Satış kanalı imkanı kısıtlı olan Oto vadeli, uygun fiyat seçenekleri de sunmaktadır.

Bir Arabam Peşinatsız Senetle Araç Almak

“Bir arabam olsun” sloganıyla yola çıkan Bir Arabam, senetle araba satışı gerçekleştiren firmaların başında gelmektedir. Sektöre yeni giriş yapmış olan firma, çeşitli kampanyalarla tüketicilere hizmet vermektedir.

Bankalardan alınan taşıt kredilerinde olduğu gibi, senetle araç satışında da aracı tahsis eden firma, kendini güvence altına alacaktır. Bu yüzden aracınıza rehin koyar. Bu durum gayet normal ve olağandır. Senetle araba almak isteyenler, senetlerde yazan vade tarihi bitimine kadar aracı kendi bünyelerinde rehinli tutacaktır. Bu firmaları tercih ederek anında araba sahibi olabilirsiniz. Tabi ki bazı şartları yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Öncelikle senetle araba alabilmek için 18 yaşını geçmiş ve düzenli bir gelire sahip olmanız lazım. Şayet taksitli araba satışı gerçekleştiren bu galeriler sicilinizde ya da ödeme imkanlarında herhangi bir sorun ile karşılaşmazlarsa aracınızı 2 ile 3 gün arasında teslim edeceklerdir.