PEŞİNATSIZ SIFIR ARABA

Şüphesiz ki günümüzde araba herkes için büyük bir ihtiyaç olmakla birlikte ücretin kredi ile karşılanamayan bir kısmı peşinat olarak verilmesi kişiyi bir hayli zorlamaktadır. Bir çok galeri ve otomobil firması 2019 yılında sıfır faizle ve peşinatsız sıfır araba alınabilmesi için kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle de bazı otomobil firmaları oldukça avantajlı peşinatsız sıfır araba kampanyaları 2019 yaparak sıfır faizle kredi imkanı tanımakta, kimi modellerde indirimler ve kampanyalar yaparak çok cazip fiyatlar sunmaktadır.

Bankaların yanı sıra BDDK’ya bağlı olarak çalışmakta olan bir çok finansman şirketi de bulunmakta olup gerekli olan krediyi uygun imkanlarda sağlayabilmektedirler. Bu finansman şirketlerinin çoğu otomobil sektöründe faaliyet gösterdiği için peşinatsız sıfır araba kampanyaları ile çok cazip fiyatlar sunabilmekte ve aynı zamanda da peşinatsız araba alabilmek için imkan sağlamaktadır.

PEŞİNATSIZ TAKSİTLE SIFIR ARABA

Finansman şirketlerinin peşinatsız ve taksitle araba almak için sunduğu imkanların yanı sıra bazı bankalar da peşinatsız taksitle araba alınması ve özellikle de arabanın sıfır olması durumunda kredi imkanı sunabilmektedir.  Fakat bankalar alınmak istenen peşinatsız sıfır araba fiyatının belirli bir kısmı için kredi imkanı sunmakta ve geri kalan kısım için kişinin peşinat olarak ödemesi gerekmektedir. Peşin ödeme sıkıntısı olan kişiler ise bu durumda ikinci bir kredi olarak ihtiyaç kredisi ile kalan miktarı ödemektedir. Bankaların kişilere kredi verebilmesi de tabi ki kişinin kredi sicil notunun yüksek olması, belgelenmiş olan gelir belgesinin olması gibi belirli şartlara bağlı olmaktadır.

SIFIR ARABA KAMPANYALARI

2019 yılı başlarında da firmaların peşinatsız sıfır araba satışlarında müşteriler için sunduğu cazip fırsatlar devam etmektedir. Sadece senetle taksit yaparak ve peşinat almadan sıfır araba satan firmalar olmaktadır. Ayrıca bu firmaların sunduğu diğer bir imkan da ikinci el aracı olanlar içindir. İsteyen kişilerin ikinci el aracını peşinat olarak sayılarak firmadan senetle taksitli bir şekilde sıfır araba almak için yardım alabilir, isterseniz de ikinci el arabanın fiyatı peşinat olarak sayılıp geri kalan kısım için de kredi çekilebilmektedir. Aynı imkanlar peşinatsız taksitle 2.el araba almak isteyenler için de uygulanabilmektedir.