Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları

Reklamlarda ve haberlerde çok sık duyduğumuz sıfır araba kampanyalarından yararlanmak oldukça kolaydır. Peşinatsız araba seçeneği araba almak isteyenler için büyük hayallerinin gerçekleşmesi için önemli bir adımdır.

Yapılan özel taşıt vergisi indirimide bu kampanyalarda büyük rol oynamaktadır. Araba piyasası hem yapılan kampanyalar sayesinde hem de vergi indirimleri sayesinde daha canlı hale gelmektedir.

Peşinatsız Araba Almanın Yolları

 Bankalar araba için taşıt kredisi verirken peşinatsız araba olarak değil, aracın %70 ini karşılayacak şekilde kredi kullandırır. Bu kredilerden başka banka kampanya yapmış ise taşıtın tamamı için de peşinata gerek kalmadan kredi verebilmektedir. Bu durum içib banka kredi notunuzun iyi olması gerekir.

  • Ülkemizde bazı bankalar otomobil firmaları ile anlaşma yaparak peşinatsız araba kampanyaları oluşturmak için firmalarla entegre çalışır.
  • Halkbank, denizbank, ziraat bankası, garanti bankası, vakıfbank, iş bankası dönem dönem peşinatsız sıfır araba ya da ikinci el için arabada da kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu seçenekler kullanılarak banka kredisi ile araba alma imkanıda bulunabilir.
  • Büyük otomobil firmalarından ford, renault, nissan, honda, volkswagen gibi daha sayamadığımız bir çok firma yaptığı kampanyalar sayesinde insanların faizsiz araba alma yollarını açmaktadır.

Peşinatsız Senetle Araba

 Araba insanların olmazsa olmaz ihtiyaçları haline gelmiştir. Kredi çekmeden ya da peşinatı olmadan araba sahibi olmak isteyenler için peşinatsız ve senetle araba sahibi olma imkanı vardır. Burada önemli nokta senetle yapılan alış veriş peşinatlı olan ya da banka aracılığı ile kredili şekilde yapılan alış verişe göre daha yüklü miktar ödemeleri olan bir alış veriş olacaktır.

insanlar bu durumu bütçelerine göre bir ayarlama yapmak zorundadır. Aksi takdirde senetle yapılan alış veriş can sıkıcı olabilir. Alıcı senetlerini her ay düzenli karşı tarafa ödeme yaparak alamazsa aldığı arabayı kaybedebilir. Bu durumda ödediği miktarı da elinden gitmiş olmaktadır.

Bu durumda senetlerin aylık yapılması söz konusudur. Hemen hemen her yerde yapılan bu uygulama en çok galericilerin başvurduğu bir sistemdir. Bu uygulama ile galericiler hem araba üzerinden kar elde ettikleri gibi insanlara sağladıkları kredi üzerinden de bir kar elde etmektedir.

katilimevim-sabit-reklam