Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları

Kampanyalar dönem dönem güncellenmektedir. Özellikle yılbaşında ve yıl sonunda sıfır arabalar için büyük firmalar oldukça ciddi kampanyalar düzenlemektedir.Peşinatsız araba çalışmaya yeni başlamış ve herhangi bir birikim yapmaya zamanı olmamış kişiler için çok ideal bir sistemdir.

2019 yılı itibari ile birbirinden değişik modellerde farklı kampanya türleri mevcuttur. Önemli olan kişilerin ödeme planına uygun gelire sahip olmaları gerektiğidir. Bu gelire sahip olmak demek taksitleri düzenli ödeyerek araba sahibi olabilmek anlamına gelmektedir.

Renault, Kıa, Wolksvagen, Mercedes, Audi, Ford, BMW, Citroen, Fıat,Pegaut, Seat, Opel,Hundai, Honda ve saymayı atladğımız bir çok firma yılın belli dönemlerinde mutlaka her bütçeye uygun araba modelleri ile müşterilere peşinatsız sıfır araba kampanyaları sunmaktadır. 

Faizsiz Araba Alma 

Banka kredisi ile sıkıntılar yaşayanlar olduğu gibi, kredi notu ile ilgili sıkıntı yaşamayıp ama bankanın faizli kredisini kullanmak istemeyenlerde olmaktadır. Bu durumda faizsiz araba alma yolları çıkmaktadır.

Banka ile kredi ürünlerini ödemeden kaynaklı sorun yaşayanlar için zaten kredi kullanmak oldukça güçtür. Ama sırf faizli ödeme yapmak istemeyen ve faize bulaşmadan alış veriş yapmak isteyenler için faizsiz seçeneklerle araba alma imkanı oldukça caziptir.Finans kurumlarının ya da firmaların sağladığı bu imkan taksit sayılarında farklılığa neden olabilmektedir. Taksit sayısı fazla olabilir ve ödenen miktar fazla olabilmektedir.

Eskiyi Vererek Yeni Aracı Peşinatsız Almak 

Eski aracı değiştirmenin en güzel yolu eskiyi vererek yeni kampanyalardan yararlanabilmektir. Eski araç bu kampanyalar kapsamında peşinat olarak sayılmaktadır. İkinci olarak beğenilen araç ücreti hesaplanır ve eski araç peşinat olarak kabul edilir.

Bu kampanyayı daha çok büyük otomobil firmaları yapmaktadır. Ve bu tür kampanyaların tarihi genelde yıl sonu olarak ayarlanmaktadır. Bu kampanyayı nadir olarak da olsa galeri sahipleri de yapabilmektedir. Galeriye eski araç götürülerek yenisi senetle araba alma işlemi üzerinden gerçekleşebilmektedir.

Bu sayede hem eski araç kişilerin elinden rahatlıkla çıkmış olur, hem de peşinat sıkıntısı olmadan eski araç peşinata sayılabilmektedir. Senetle alınan araba işlemelerinde senet doldururken gerekli özen gösterilmelidir.