Taksitle araba almak isteyenlere müjde

Katılımevim uzun yıllardır taksitle araba almak isteyenlerin ilk adresi olarak hizmet vermektedir. Katılımevim ev sahibi olmak isteyenleri evlerine kavuştururken Katılımevim de araç sahibi olmak isteyenlere yardımcı olan büyük ve köklü bir finansal kuruluştur.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim ülke genelinde ev almak isteyenlere elbirliği ile destek olurken araç almak hayali olanlara destek sağlamaktadır. Özellikle vadeli araba almak isteyenleri galerilerden ve bankalardan kurtaran kurum oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Katılımevim Kimin?

Serdar Turhan Katılımevim’i kurdu. Böylece senetle araba almak hayal değil gerçek oldu. Kısa sürede ünü her yere yayılan firma daha sonra kira öder gibi ev almak isteyenlerin dikkatini çekti.

Firma kısa zaman sonra Katılımevim’i kurarak peşinatsız ev almak isteyenlerin de yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Katılımevim asla para satmak veya faizler ile para kazanmak amacı ile kurulmamıştır. Bu nedenle faizsiz ev ve araba almak isteyenlerin pek çoğu bu kuruluşu tercih etmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim vadeli, senetli ve taksitli araç alabilmeniz için vardır. Şubelere gelerek nasıl bir araç almak istediğinizi ve bütçenizi anlattığınız zaman en uygun ödeme planı düzenlenir ve uygun bir sistem içerisine dâhil edilirsiniz.

Katılımevim Örnek Hesaplama

Katılımevim ile isterseniz sıfır isterseniz ikinci el araç satın alabilmektesiniz. Araç almak veya ev almak için bankalara gittiğiniz zaman faizsiz ev kredisi veya araç kredisi almanız mümkün değildir. Ancak Katılımevim ve Katılımevim güvencesi ile faizsiz konut kredisi veya araba kredisi aramaksızın hayallerinize kavuşmanız mümkündür.

Katılımevim Araba

Katılımevim araç almak için en güvenilir adreslerden biridir. Sıfır veya ikinci el dilediğiniz model ve marka aracı almanız için gereken finansman kolayca sağlanmaktadır.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.