Taksitle kira öder gibi ev sahibi olmak

Taksitle kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere yol gösteren firma müşterilerine birikim yapma konusunda profesyonelce yol göstermektedir. Firma müşterilerin sadece ev değil araba ve arsa alımında da yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ülkemizde ev, araba ve arsa satın almak için çeşitli yöntemler vardır. Birikim yaparak peşin olarak almak, kredi kullanarak almak veya Evim Evim gibi müşterilerinin tasarruf yapmasına yardımcı olan firmalar aracılığı ile almak yöntemlerden birkaçıdır. Katılımevim, müşterilerinin ev, araba ve arsa alımlarını faizsiz yöntemlerle yapmalarını sağlar. Bunun için Katılımevim’de 3 farklı metot vardır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim firması ayrıcalığından faydalanarak her Türk vatandaşı faizsiz ev sahibi olabilir. Bunun için ekstra prosedüre gerek yoktur. Müşterinin yalnızca kimlik kartını alarak şubelerimizden birine başvurması yeterlidir.

Katılımevim Hesaplama?

Günümüzde ev almak için çeşitli yöntemler vardır. Yöntemlerden bir dönem en fazla tutanı konut kredisi idi. Konut fiyatları ve faiz oranlarının artması konut kredisine olan talebi düşürdü. Şimdilerde ise Katılımevim gibi vatandaşa taksitlerini ve vadesini kendinin belirleyebileceği firmalar yoğun talep görmektedir. Sektörde önemli bir yere sahip olan Katılımevim’de ev fiyatının üzerine yalnızda katılım bedeli konularak hesaplama yapılır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim peşinatsız, faizsiz sistemle ev, araba ve arsa sahibi olmaya fırsat verir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.