Tekirdağ’da salgından sonra konut satış fiyatı

COVID-19 diğer bir adıyla Korona virüs salgını insan yaşamını derinden etkileyen bir pandemi haline geldi. Etkilenenler arasında ekonomik olarak olarak tüm sektörlerde var. Bu pandemi Tekirdağ’daki Konut fiyatları düzeylerini de etkilemekte. Nüfusu bir milyonu aşkın Tekirdağ’da konut arayışında olanlar, salgın öncesi karşılaştığı fiyatlardan farklı fiyatlar ile karşılaşmaktadırlar. Emlak sektörünün ekonomik olarak dengesizleşmesi geçtiğimiz bu zamanlarda her şeyin fiyatlarının artması gibi sonuçların yanında ev fiyatları da artış göstermiştir.

Tekirdağ’da ev almak gibi bir düşünceye sahipseniz gerçekten arasında devasa bir uçurum olan fiyat düzeyleri ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Şehir merkezine uzak eski ve dar yapılı daireler gerçekten uygun ve 80.000 Tl gibi fiyatlara bulunabilmekte. Fakat yüksek fiyat düzeylerine çıktığımızda gerçekten lüks bir daire arayışında iseniz karşılaşacağınız fiyatlar cep yakacak cinsten. Lüks daireler 1.5 Milyon Tl gibi çok yüksek fiyatlarda alıcı bulmakta ve bu Konut fiyatları arasında bir uçurum oluşturmakta. Bu lüks daireler site içi ve oldukça yeni, lüks yapılar şeklindedirler.

Tekirdağ’da lüks bir ev arayışındaysanız salgın öncesi konutunuzu satın almadığınız için bir miktar pişman olabilirsiniz. Korona virüs salgını konut fiyatlarını bir miktar yükseltmiş bulunmakta. Bu fiyat artışından etkilenen büyük bir kısım genel olarak lüks ve yeni yapı konutları içeriyor. Katılımevim finans organizasyon firmalarından destek alarak bu maddi açığı kapatabilir ve bu salgın sonrası ekonomik durumdan olumsuz şekilde etkilenmemiş olursunuz.

Tekirdağ’da salgından sonra kiralık ev

Tekirdağ’da bir çok düzeyde satlık ev bulunmakta fakat siz bunlardan birini tercih edemediyseniz veya aklınızda ev almak gibi bir düşünce yok ise kiralık ev tercih etmeniz en mantıklı seçim olacaktır. Kiralık ev arayışında da sizi şaşırtacak bir durum kiralık ev fiyatlarının da arasında büyük uçurumlar olması. Yaz tatili için gelen müşterilere ev kiralayanlar hariç kiralık ev fiyatları 600-700 Tl civarlarında boy göstermekte. Uçurumun tepesine çıktığımızda ise 5.000 Tl gibi yüksek ücretler sizi karşılamakta. Bu lüks daireler hem satılık iken hemde kiralık iken oldukça üst düzey fiyat aralığında bulunuyor.

Tekirdağ’da inanılmaz lüks konutlar ve satış fiyatları

Pandemi sonra değerlerine değer katan bu lüks daireler her türlü güzel özelliği ve muhteşem manzaraları da beraberinde getirmekte. Bu yüksek fiyatları karşılayabilecek durumdaysanız tercih edebileceğinz bu lüks daireler konforuyla sizi adeta rüyada hissettirecek kadar muazzam. Genel olarak yeni inşa edilen ve site sistemi olarak tamamlanan bu yapılar çok yüksek fiyatlara alıcı bulmakta. Fiyatları bir milyon Tl gibi üst düzey fiyatlara kadar yükselebilmekte.

Bankaların sunduğu hizmetler arasında kredisiz ev, taksitle ev gibi hizmetleri tercih ederek hayallerinizi süsleyen bu lüks konutlara ulaşmanız mümkün. Salgının ne kadar devam edeceği ve Konut fiyatları açısından ne kadar belirleyeceği olacağı konusu bilinmediğinden! Hayallerinizi ertelemenizi önermeyiz.