Tunceli’de Salgından Sonra Konut Satış Fiyatı

Ülkemizde ve dünya genelinde yaşanan Covit-19 salgını hayatın akışını birçok yönde engelledi ve değiştirdi. Bu durum ev fiyatları için de farklılık yaşanmasına sebep oldu. Tunceli’de salgında sonra konut satış fiyatı ise tüm şehirlerde olduğu gibi farklılaştı.

Pandemi sürecinin yaşatmış olduğu maddi zorluklar sebebi ile konut satışlarında ülke çapında artış yaşanmaktadır. Bu zorlu sürece rağmen ev almak isteyenler için ise birçok alternatif yol bulunmaktadır. Özellikle elinde hazır nakit parası olmayanlar için taksitle ev satışı yöntemleri bu dönem en popüler çağını yaşamaktadır. Kredisi ve faizsiz ev sahibi olmanın birçok yöntemi şu an için çok tercih edilmektedir.

Tunceli’ de Kredisiz Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmanın hayal olarak görüldüğü günümüzde bazı firmalar bu düşünceyi yıkmak adına ev almayı kolaylaştıracak uygulamalarda bulunmaktadır. Ev almak için krediye başvurup olumsuz yanıt aldıysanız, elinizde nakit paranız yok ise, borç bulamıyor iseniz hiç endişelenmeyin. Kredisiz ev sahibi olmak artık hayal değil. Aylık taksitlerle ev sahibi olabileceğiniz kampanyalara başvurarak hemen kendi evinizin sahibi olun. Bu yöntem ile ev sahibi yapan firmalardan şu an için en rövanşta olanı Katılımevim firmasıdır. Sizlere faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmanın kapılarını açmaktadır.

Siz aylık ödeme gücünüzü belirleyin gerisini Katılımevim halletsin. Kira öder gibi kendi evinizin sahibi olun. Taksitle ev sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız hemen başvurun. Başvuru yapıldıktan ve gerekli görüşmeler sağlandıktan sonra aylık ödemelerle evinize sahip olun.

Tunceli’ de Taksitle Ev Almak

Benimde kendime ait bir evim olsun diyenlerdenseniz alternatif satılık ev kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bu uygulamalara katılmak için ilk başta başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvuru formu ile beraber aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirlemelisiniz. Firma sizi sağlayabileceğiniz şartlara bağlı sizinle aynı durumda olanların olduğu bir gruba dahi edecektir. Ardından her adımı yasal olan taksitle ev al kampanyası için noter huzurunda çekiliş gerçekleştirilir ve ev sahibi olacağınız tarih belirlenir. Almak istediğiniz evin toplam tutarı kadar belirlemiş olduğunuz aylık taksit oranları ile ödeme yaparak kendi evinize kavuşabilirsiniz.